Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha leégek szoliban az nagyon baj?

Ha leégek szoliban az nagyon baj?

Figyelt kérdés
voltam hétfőn, és hát leégtem mert elég világos bőröm van :/ szerintetek megfogja szokni a bőröm, vagy mindig lefogok égni? esetleg valami tapasztalatok? :)
2011. febr. 17. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

én is fehér bőrű vagyok, és hiába megyek a legkevesebb időre, először megpirulok, de aztán fokozatosan hozzászokik a bőröm, lassan emeld a percek számát, legyél türelmes, és ameddig meg nem nyugszik a bőröd, ne menj!

Az Oriframe-nek van egy kék flakonos hab állagú kencéje, ami direkt égésre van, ettől nem fog lehámlani a bőröd, maximum egy nagyon picit.:)


22L

2011. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát én 9 percre voltam :/ v az nem sok? mert anyum 3ra akart beküldeni de aztmondta a nő, h az kutyafüle..mondjuk egyik társam 21 percre jár..azt nemtudom h xd de aztán ma is voltam..mert mára már elmult, de hát ma megint megpirultam xd de legközelebb csak hétfőn megyek :D amúgy köszönöm szépen, azthittem nem fogja megszokni :) és a krémet mindenképp megveszem :)
2011. febr. 17. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok! A 9perc rengeteg!:S pláne fehér bőrnél.

Nem értem miért mondta a csaj, hogy kutyafüle. Igaz lassabban barnulsz, de így, hogy "besülsz" semmi értelme, a következő 9percnél még rosszabb lenne:S A fájdalomtól fel sem tudnál állni, anyukádnak volt igaza!

Én úgy szoktam 4 percekkel kezdek. 3-4 alkalommal 4percekre járok, aztán mikor van pici színem, akkor jönnek a 8 percek, ebből már több alkalom, mikor megint elértem egy barnasági szintet, jöhet a 12perc. Na itt az első 12 percnél megint megszoktam picit pirulni. Ez fölé, 16percre csak ritkán megyek. 20perc meg jajj.. nem kell annyi:)


Ajánlom, hogy vegyél valami jobb minőségű szolikrémet, vagy zselét, ez védi a bőrödet, tele van vitaminnal, és gyorsabban is barnulsz!

2011. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most egy darabig ne menj. es 5-6 perccel kellett volna kezdened. soot az elso par alkalommal is max 5 perc legyen. aztan ha mar van egy kis alapszined akkor mehet tobb. de szerintem 10-12 perc boven eleg. en eleg vilagosboru vagyok regen hetente 2x jartam 10percekre es szep barna szinem volt. nem az a agyonszolizott.
2011. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek :) szerintem akkor majd beszélek a nővel h vegyünk vissza..vagy most h már voltam 2x 9 percen, akkor maradjunk is annyinál?
2011. febr. 17. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, hogy vegyetek vissza az időből, had nyugodjon meg a bőröd, mint írtam is.

Vigyázni kell a szolival, gondolom nem szeretnél lázas beteg lenni:S:)

kb 3 alkalommal menj 3 percre, aztán 6ra (gondolom nálatok így jönnek a percek) és utána jöhet a 9:)

2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen így :D

okéé.köszönöm :)

2011. febr. 17. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen!:)

aztán csak ésszel, ne grillezd meg magad teljesen:P

2011. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ááh..nem szeretnék olyan tipikus agyonszolizott lenni :D csak olyan szép barna :)
2011. febr. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!