Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemgond hogy nem veszem ki a...

Nemgond hogy nem veszem ki a piercinget?

Figyelt kérdés

van egy köldök piercingem és most olyan van benne ami egy kicsit lógós és nem szoktam kivenni tesire se meg edzésre és nem zavar csak az osztállyal járunk tesi helytt néha úszni -.-

az baj ha nem veszem ki mert végülis a vízbe nem akadhat bele semmibe vagy ki kell cserélni?:$


2011. febr. 18. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hét éve nem vettem ki, vagyis csak egy napra amikor hasi ultrahangot csináltak, semmi bajom, orvosi fém, jól bírja.
2011. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért néha kitisztíthatnátok!
2011. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki van tisztítva de ahhoz nem kell kivenni, én antibakteriális fertőtlenítővel amit gyógyiba vettem azzal szoktam oda fújni, megforgatom olyankor és kész, nem kell ahhoz kivenni.
2011. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!