Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]

Miért kell ezt csinálni?Normálisak ezek a szülők?:O


2011. febr. 19. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Soha nem tenném ezt a gyerekemmel, soha! Ki tudja, hogy milyen pedofil szemeli ki aztán?

2011. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Még 97-ben volt 1 eset h a verseny után elrabolták az öltözőböl a kis csajt és utána meg is ölték nem sokkal rá. :D
2011. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg dolog. Persze a rusnya, hájas anyuci ki akarja magát élni, de nem tudja: ezért a gyerekét használja eszköznek. Undorító, amit ezek az 'anyák" vagy "apák" művelnek szerencsétlen gyerekükkel.
2011. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szegény kiscsajszik!

az itt a őrültség,h szegenyek meg olyan kicsik,h el sem tudjak dönteni,h egyaltalan akarjak-e ezt....

uristen!!

ja és ha belegondolok: milyen ronda lesz a bőrük 30evesen szegenyeknek :(

2011. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
meg sem néztem még a linket, csak elolvastam, h mit írtál alá, már tudtam, h erről lesz szó. egyszerűen kegyetlen és beteg. teljesen meghülyít..
2011. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyat!


Tönkreteszik a gyerekeket, testileg, lelkileg.

2011. febr. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig az alapötlet jó, csak ne sminkeljék, és barnítsák őket, ne tegyenek fel parókát műszempillát, műkörmöt, és be műfogakat, ne öltöztessék őket hülyének, és ne legyen a produkciójuk nagylányos, egyébként rendben van:-)

De a fiúk versenye tetszik, főleg ha gyerek akarja, és élvezi is.

2011. febr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon durva...rámentem a linkre és elképedtem

hogy néznek ki ezek a "kislányok"?

ilyesztő ahogy látszik megvannak csinálna mindenféle mű dologgal,mint műszempilla,póthaj,paróka,fogfehérítés,szolárium és még sorolhatnám

hogy tehetnek ilyesmit gyerekekkel?!ettől cseppet sem lesznek szebbek és aranyosabbak,ez nagyon morbid nem is találok szavakat

pedig aranyos ötlet,h szépségversenyt csináljanak kislányoknak na de nem tűsarkúban,miniszoknyában és 10 m-es műkörmökkel meg szempillával

miért nem öltöztetnek fel őket szép fodros hozzájük illő ruhácskába,és fésülik meg a hajukat?!úgy sokkal nagyobb a varázsa az egész dolognak....a hideg ráz ki az ilyesmitől

valaméknao hallottam a fókuszban vagy az aktívban,h 1 nő aki plasztika mániás és azt hiszi,h ő a megtestesült Barbie baba az 5-8 éves kislányának szülinapjára 1 ingyen mellnagyobbító jegyet adott...

miért nem lehetne gyerekeket így egyszerüen szépségversenyre vinni mint pl ezt a kislányt: [link]

2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak a szülők.Ezt tenni egy 7 éves gyerekkel...

Pont a napokban néztem a tv-be volt erről egy műsor.

A címe: Miss little Perfect


[link]


Bemutatják,hogy hogy készülnek,akkorákat néztem...Főleg amikor feltették a kislánynak a műszempillát meg a műfogsort meg a műhajat stb...-.- akkor bebarnították és már nem is kell említenem a 2,5 kg festéket...


Nem igaz,hogy nem lehet egy kultúrált,természetes szépség versenyt gyerekeknek.Ez nem való semmire.Így akármelyik meg nyerheti csak költeni kell rá...

2011. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én fejbelőném aki kitalálta ezeket a versenyeket. Egyszerűen borzasztó ,hogy tönkre teszik egyes emberek gyerekkorát ilyenekkel.
2011. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!