Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szerintem nagyon szép tetoválás, én is ilyesmit szeretnék az oldalamra. Körülbelül mennyibe kerülne? Nektek hogy tetszik?


2011. okt. 15. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Szép, de minek? Ha sok pénzed van, fordítsd értelmes dolgokra.
2011. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt már több éve ismerem és imádom. Nekem ez a kedvencem, baromi jól néz ki.
2011. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek az oldal tetkók, bár én a cseresznye virágos változatát jobban szeretem. De a rózsás is nagyon szép. Azt tudod hogy ez fáj a legjobban a bordák miatt?:)
2011. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincs sok pénzem, úgyhogy gyűjtenem kell rá. Elhiszem, hogy vannak értelmesebb dolgok, de hónapok óta ez foglakoztat, szeretném már megcsináltatni a tetoválásomat. Tudom, hogy bordánál fáj a legjobban, de hát megéri szenvedni érte! :)

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 16. 00:06
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszik, elnagyoltnak érzem. Nemrég láttam egyet, ami nagyon megfogott, de persze nem találom, fekete vagy sötétkék színű csipkével volt kivarrva a lány háta, de valami nagyon művészi, aprólékos munkával. Ha csináltatnék, biztosan valami olyasmit csináltatnék.
2011. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem találod, kíváncsi lennék arra a csipkés hátra. :)
2011. okt. 16. 00:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Szép, de túl átlagos..
2011. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy túl átlagos.. pedig olyan szép :D Mivel dobhatnám fel, vagy tehetném egyedibbé?
2011. okt. 16. 16:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok a tetoválás ellen (sőt mellette vagyok) de itt nekem semmilyen minta nem tetszik.
2011. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szép....de semmitmondó...
2011. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!