Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik ez az alak? (kép)

Tetszik ez az alak? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

A jobboldali lányra gondolok.

Pontosan ilyen alakot szeretnék, szerintetek sporttal és helyes táplálkozással elérhető, vagy genetika?:/


2011. febr. 20. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tetszik 21/F
2011. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van egy kérdés alul is, ami még fontosabb, szóval első sorban inkább lányok válaszoljanak.:D
2011. febr. 20. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép alak. Szerintem genetikától is függ, viszont nem vesztesz semmit, ha megpróbálod elérni a kívánt alakot. Helyes táplálkozással, és elegendő mozgással csodákat lehet tenni. :D
2011. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó lány voltam. :)
2011. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán (azért nem simán, de elképzelhetőnek tűnik), hogy ezt az alakot elérd. Mivel nincs semmi "formásabb" benne, mint pl: az átlagnál kerekebb fenék, vagy szélesebb csipő, ami genetekiától függene, így el tudnád érni ezt az alakot. De ez attól is függ, hogyha most 120kilós vagy és ilyenre fogysz le éveken belül akkor a kinyúlt bőr lógni fog. De ha ennél egy kicsivel ducibb vagy, akkor menni fog.
2011. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2011. febr. 20. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
szép, és ha alapvetően az alkatod hasonló, akkor igen, el tudod érni. mondjuk szerintem nem valakinek az alakját kellene 'leutánzonod', hanem egyszerűen a tiédből kihozni a legtöbbet, de ezt nem kérdezted.
2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi alakom van. De nem sportolok szóval nálam ez genetika.
2011. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a genetikától függ, persze sokkal könnyebb dolgod van ha hasonló adottságokkal születtél és csak formálni kell. Ez egy nagyon kellemes testalkat, sok lány örülne neki szerintem :)
2011. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen alakom van, mindig megbámulnak, de mégsem kezdeményeznek nálam a pasik. Lehet az arcom nem tetszik nekik, bár nem látom csúnyának, nem tudom mi lehet velem a baj. :(
2011. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!