Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vásároltatok már ebben a...

Vásároltatok már ebben a webáruházban parfümöt? Megbízható?

Figyelt kérdés

Http://www.parfumcity.eu/

Nagyon olcsók az árak, ami persze jó, csak nem tudom mennyire van ezeknek közük az eredeti parfümökhöz.

Nagyon megköszönöm, ha valaki leírja a véleményét az áruházról és az itt kapható parfümökről!


2011. febr. 21. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is majdnem bedőltem, de elolvastam a vásárlói tájékoztatót és nem írja,hogy eredeti, csak, hogy egy olasz importőtől szerzik be. Az ezzel a baj,hogy a vaterán is árultak így parfümöt, ami csak 2000 ft volt és kiderült, hogy hamisítvány az egész.Szerintem ezek is azok.A vaterásnak is a csomagolása ugyanolyan volt, de az illat...pfujj..
2011. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen.. és ezeknek az illatoknak nincs eredeti 20 ml-s olajos változata, szóval ez hamisítvány.
2011. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2011. febr. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!