Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az amerikai gyerekszépségverse...

Az amerikai gyerekszépségversenyben miért kövér minden anyuka?

Figyelt kérdés

Tudjátok, van ez a gyerekszépségverseny. Észrevettem hogy ezeknek a kisminkelt tündibündi kislányoknak az anyjuk egytől-egyig bűn ronda, otromba testű hájas disznók, 25-30 éves korukra.


Ezek az amerikai nők a kislányukkal akarják bizonyítani, hogy "jók a génjeik" vagy ők "jó nők"?


Ez az otromba 1,5 mázsás vágósúly a normális az amerikai nőknél?


2011. febr. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ők abban bítbak h majd a gyerek elér olyan sikereket a szépségével amit őkl nem tudtak
2011. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az ő álmaikat akarják megvalósítani a gyerekeken.. láttam egy műsort erről és azokat a gyerekeket mutatták akik 10 éve voltak gyerek szépségkirálynők és mindegyik bűn ronda :D
2011. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikaiak közt nagyon sok a kövér, ezt egy amerikai (nem kövér) ismerősöm is elismerte. Kirándultunk Mo-n, jött egy csomó kövér turista, elkezdi, ezek tuti amerikaiak, hát nem igaza lett :D

Ez a gyerekszépségverseny nagyon durva, rossz nézni, mit csinálnak a gyerekekkel, és nekem is feltűnt a szülők tendenciaszerű igénytelensége. Mert itt nem arról van szó, hogy telt alkatú, ilyen típus - hanem látszik az a tipikus szétfolyó hamburgertől elhízás, meg a hajuk, öltözékük, minden igénytelen.

2011. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:
100%
Én megcáfolnám azt, hogy minden szépségversenyes anyuka kövér meg ronda. Szoktam nézni a Toddlers and Tiaras-t és kb fele anyuka ronda fele nem. Kövér is akad bennük, de azért nem jellemző. De ha már a szépségnél tartunk nem túl sok tényleg kiemelkedően szép kislányt láttam ebben a műsorban. Sőt láttam kifejezetten rondát is. A nagyrészük tök átlagos gyerek persze szép mind a saját módján. De ahogy rájuk aggatják ezt a sok mű cuccot, barnítót, sminket meg stb inkább elfedik a gyerekeket velük... Szóval lehet, hogy az anyukák is kis korukban ugyan ilyen szépek voltak és a szépségkirálynő kislányokból is majd ugyan ilyen ronda tehén anyukák lesznek... :D
2011. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisnita, nem tudom, h te milyen Toddlers and Tiaras-t nézel, de amit én látok, azoknak a nőknek 98%-a dagadt...
2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!