Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szívesen pózolnék az amerikai...

Szívesen pózolnék az amerikai Playboy magazinban. Lent a többi. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Még csak 17 vagyok, de főiskola után egyből ki szeretnék költözni Amerikába, Los Angelesbe. Ezt már biztosra tudom, mert Magyarországon tuti nem akarok élni. És sokszor nézem a Playboy villa lányait, és olyan jó lenne ott lakni a Playboy villában, csak ehhez az kell, hogy szerepeljek a magazinban, viszont ezt is bevállalnám. Kis mellem van, de a legtöbb lánynak ott amúgy is mű, szóval... Egyébként nem vagyok egy buta p..csa, mert kémiából, biológiából, földrajzból 4-es lettem, az összes többi tantárgyból pedig 5-ös, szóval választhatnék jobb "munkát" is, de valamiért ez tetszik... Mit gondoltok erről? :S Senkinek nem merek beszélni róla, mert cikinek tartom egyelőre, és mindenki lek..vázna. :(
2011. okt. 1. 09:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem leszel pléboj ezt most megmondom.
2011. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Szóval álmaid netovábbja, hogy a vén Heffner kitartott ribije legyél, akinek ország-világ csodálhatja a bájait, és hírhedten vad orgiákon adja kölcsön az öreg fűnek-fának, baráti alapon...

Nagyon kislány vagy te ehhez, az amerikai playboy címlapját meg nem ilyen nagyravágyó magyar kislányoknak tartják fenn.

Azt azért még megkérdezném, hogy különben miből fogod kifizetni a mellplasztikát, miből utazol ki az USA-ba, miből fogsz lakbért fizetni, enni, rezsit fizetni, és hogy képzelted, milyen út vezet el a névtelen senkitől a playboy címlapig és a Heffner-villáig?


Tudod, egyetlen értelmes gondolatod, hogy nem beszélsz erről senkinek....

De ha feltett szándékod, hogy playboynyusziként éld az életed, akkor vértezd fel magad, mert aki a testéből él, heverőkön és térdelve szerzi a szerződéseit, és ezen kívül nem ért semmihez, az akkor is k.va ha egyébként te egy másik szót használsz erre.


Sok sikert!

2011. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Először inkább itthon próbálkozz, csináltass képeket, hogy legyen referenciád.Aztán menj ki.

Amugy én megértelek, hogy nem akarsz ebben a retekországban élni, amint tudok, én is huzok el innen, csak én itt maradok Eu-ban.

2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
teljesen igazad van
2011. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

az eddigi válaszok nagyon jók


de ez nem úgy van, hogy fogod magad és kimész, mivel maximum 3 hónapot maradhatsz, leginkább turista címszó alatt, nem kapod meg csak úgy az állampolgárságot, ez nem igazán úgy működik, ahogyan elképzelted

2011. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de fájsz! Legalább linkelj egy képet! Nem mondhatod, hogy nem akarod felfedni magad, ha már az Amcsi PléhBoy címlapjára fáj a fogad...
2011. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
xD
2011. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
....az én unokahúgom is turistaként ment ki már több mint 10 éve, de ő "véletlenül" kint felejtette magát. Később összejött egy amerikai pasival, majd össze is házasodtak...
2011. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

tanulással többet érsz el, mint azzal hogy luxusk.rv@ legyél. mert azok azok. Biztos büszkék lesznek rád a szüleid.

Amúgy értem én, én is vágytam arra hogy kimenjek Los Angelesbe meg ilyenek......7 évesen.

2011. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

"tanulással többet érsz el, mint azzal hogy luxusk.rv@ legyél. "


Dehogy ér el többet, mégis mit érne el? Egy lenne a több tizezer egyetemistából, na bumm. Manapság diplomások pucolják a wc-t, sz*rt se ér az egész.

Nem azt mondom, hogy legyen k*rva, de itthon semmit sem lehet elérni, maximum akkor, ha csalsz, lopsz, és ott gázolsz át másokon, ahol csak tudsz.

2011. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!