Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A segítségetekre van szükségem...

A segítségetekre van szükségem! Folyton azon töröm a fejem, hogyan változtathatnék magamon. Legyetek a stylistjaim! Ötleteket szívesen fogadok min változtassak hogy baróbb arc legyek megjelenésre. Igen ám de mit?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre,hogy Pl. rihanna is sokféleképp nézett ki,aztán most rátalált a vörös hajra,és mindjárt lett egy egyedi kinézete,és senki nem háborog mer olyan hűűde jóláll neki.Nyilván ez nállam nem alkalmazható :D De valahogy ha a tükörbe nézek,mindíg úgy érzem túl "szürke és átlagos" a megjelenésem fejre.Nemis az hogy kitűnni akarok,egyszerűen csak olyan 5leteket fogadnék amik esetleg jól állnának.Csak normális válaszokat várok!

Képek rólam:


[link]

[link]

[link]


2011. febr. 23. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Először is, nem kötekedésből, de a nálam egy l-el írandó.

A kérdésre pedig: szerintem jól állna egy picit hosszabb haj, nem sokkal, csak pár centivel hosszabb annál, mint az utolsó képen. Így belőve egyébként jól néz ki, de pl. az első képen nagyon előnytelen. Másrészt nekem pl. nem jön be ez a diszkós stílus a 2. képen, viszont a 3. képen az ing nálam telitalálat. Szeretem az elegánsan öltözködő férfiakat, vagy esetleg az elegánsat a lazával kombinálókat - farmer, ing pl. De ez egyéni ízlés kérdése.

Szerintem különösebb gond nincs veled, akinek tetszik a stílusod, szerintem nem lehet kifogása. 22/L

2011. febr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első 2 képen nem jó a hajd, az arcod formájához egy kicsit hoszabb kellne olyasmi kb. mint a 3. képen.

Stílusban szerintem jól állnának az igenk (szines).

2011. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat :) Hajviselésre valami tipp?pl. voltam már szőke is,állítólag nem volt rossz.A fekete hajjal az a bajom,hogy nem olyan látványos pl ha belövöd.Haverom szerint a hátrazselézett hosszú haj jól áll.
2011. febr. 23. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a hátrazselézett:) Am sztem maradj a feketénél, jól áll ez.
2011. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a színén ne változtass!

Menj el egy jó fodrászhoz és ő olyan haja csinál ami jól áll!!

2011. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még vki? :)
2011. márc. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!