Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud szép ballagási...

Valaki tud szép ballagási hajakat?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérne hogy: valaki tudna-e szép ballagási hajakat, mármint jövőhéten lesz a fényképezés, és valami hajat szeretnék, és valaki van-e valami jó ötlete?

Az linkelne be nekem képeket? :)

Köszönöm szépen (:


2011. febr. 23. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a hajad. Lehet egy szép kontyba összefogni, begöndöríteni/kiegyenesíteni. Szerintem fodrászt is megkérdezhetnétek, ő biztos tud párat és jobban is tudja mi áll jól neked. :)


15/L

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fodrászom jár olyan tanfolyamra, ahol kifejezetten fiatalos kontyokat csinálnak a modellek frizuráit utánozzák le. Az én frizurám negyed óra alatt megcsinálta. Feltupírozta az egész hajam, féloldalasan kontygumival a fejem búbjára rögzítette, befonta, előrefogta, behajtotta a végét úgy, hogy kontyot formáljon, letűzte hullámcsattal és kész is lett a frizura. Ha gondolod és érdekel belinkelem a képet.
2011. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második válaszoló.engem érdekelne a kép:D
2011. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Sajnos szemből nem készült rólam kép. A konty féloldalas az oldalválasztéknál lett feltűzve.

[link]

[link]

2011. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tök jó :) Szép szerintem.

amúgy a hajam vál alattig érő tépett.

[link]


itt a link, ilyen a hajam mint ennek a nőnek, csak oldalt van elválasztva a hajam , és frufrum nincs. És tépettebb.

2011. febr. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a te hajadból is meg lehet csinálni, az enyém se sokkal hosszabb.
2011. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ahha, köszi a válaszokat :)
2011. febr. 25. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!