Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külső szemmel gáz, ha valaki...

Külső szemmel gáz, ha valaki minden nap sminkeli magát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Régen nagyon pattanásos voltam, és mára sajnos az egész arcom tiszta heg, nagyon csúnya. Ezért mindennap (suliban, buliban) használnom kell alapozót és púdert (+ ehhez még egy kis szempillaspirál is), mert csak így tudom jól érezni magam.

Külső szemmel ez gáz, elítélendő?


2011. febr. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben szerintem abszolút nem. :) Csak maradj is ennyinél, max. buliban többet, de suliban mindenképp maradjon ez. :)
2011. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az én arcom is heges visszamaradt pattanásoktól, de azt vettem észre, hogy ha rákenem az alapozót és a púdert, az sokkal jobban kihangsúlyozza a "krátereket".
2011. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi baj nincs, akkor, ha szépen fel tudod vinni az alapozót, nem látszik, hogy 10 réteg alapozó van a fejeden.

Sajnos vannak olyan ismerőseim, akik nem tudják el kenni rendesen az alapozót, vagy sötétebbet használnak. Ez nagyon ciki szerintem, hiszen nagyon észrevehető, hogy le van alapozva a bőr.

Mondom, nem az alapozóval van a baj, hanem a rossz színű, rosszul használt alapozóval.

15/L

2011. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

off:

19:59-es! Fejet hajtok előtted, hogy a mai korodbeliekhez képest 15 évesen tudsz helyesen írni, illetve összefüggő értelmes szöveget alkotni. Maradj így, kérlek! Még egy ölelést is küldtem gondolatban.


on:

Amióta nagyvárosban élem hétköznapjaimat, kicsit én is elszaladtam a sminkeléssel. Nem használtam sosem pirosítót, de egy ideje az is mindennapossá vált az alapozó, púder, szemhéjtus illetve szempillaspirál mellett. Úgy gondolom összességében naturális hatást kelt a napi sminkem, máskülönben nem alkalmaznám.. :) Gáz vagy nem, nekem ez így jó.

2011. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!