Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Mik vannak a táskátokb...

Csajok! Mik vannak a táskátokban mindennap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Telefon, pénztárca, bérlet, zsepi, szemceruza, korrektor, szájfény, púder, kistükör, tampon, betét, pendrive, parfüm, kulcs, rágó, szilikonpánt melltartóhoz (ha netán elszakadna ami rajtam van, sosem lehet tudni), fésű. Ja, és egy csomó régi nyugta, amiket az üzletekben gyűjtök be és mindig elfelejtek kidobni. : )
2011. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kisnita ***** válasza:

Papír zsebkendő, pénztárca, telefon, kesztyű (hideg napokon ha kell kéznél legyen) okmányok, bakkártya, stb, kulcs, szőlőzsír vagy vmi ajakápoló cucc, kisfiamnak cuccai: cumisüveg, cumi, popótörlő, 1-2 pelus nem csak a boltba ugrunk le, valaki kisebb játék, keksz vagy vmi rágcsa. Nagyjából ennyi. Ha gyerekkel megyek vhova akkor külön magamnak nem viszek kézi táskát a baba kocsin van egy táska és abba pakolok mindent. Smink cuccokat meg ilyeneket (ajakápolón kívül) csak akkor viszek/vittem magammal ha buliba mentem. Mostanában nem járok ilyen helyekre szóval nem is hordom magammal.

Ja + amikor meg vagyok akkor viszek magammal pár db tampont is.

2011. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem esernyő, kézkrém(2db), kézfertőtlenítő, zsepi,mini dezodor,kés, kanál, gyógyszerek,tampon,pénztárca,rágó,kávéscukor,toll,határidőnapló,labello,körömreszelő,szempillaspirál,púder,szeceruza,korrektor,hajgumi,hajcsat,fülbevaló,fülvédő,meg néha mamusz.

L*-*

2011. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
telefon, pénztárca, fésű, tampon, szempillaspirál, rúzs, púder, zsepi, kulcs, parfüm, néha körömlakk:)
2011. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden...

Pénztárca, okmányok, könyv, ernyő, sapka, kesztyű, hajráf, hajgumi és hajcsat-készlet, telefon, dezodor, parfüm, kézkrém, arckrém, gyógyszer, kanál, könyv, hajfény spray, fésű, hajkefe, tollak, tampon, sminkvatta, papírzsebkendő, cigi, gyújtó, teafilter, kis tasakos cukor, cellux, ajakbalzsam, rúzs, alapozó, púder, szemhéjpúder, szemöldökcsipesz és -fésű, szempillaspirál, szemceruza, szájfény, körömreszelő, krém ajakherpeszre (sajnos hajlamos vagyok rá), teamécses, kulcscsomó, telefontöltő, rágó...

Elcsodálkoztam írás közben, hogy ilyen-olyan cuccok minek kellenek:)

2011. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy fértek el olyan kicsi táskába, ha pl suli van?
2011. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!