Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tisztálkodjak, ha...

Hogyan tisztálkodjak, ha nincs mindennap lehetőség a fürdésre?

Figyelt kérdés
A párommal megyek ki külföldre egy hónapra kamionozni.Ő azt mondta,h ő általában 2-3naponta tud fürödni.Én azt nem fogom kibírni(főleg ha meglesz).A töltőállomásoknál az arc,kar mosdás oké,de a többi testrészemet mégis hogyan udnám tisztán tartani normálisan naponta?
2011. jún. 5. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz venni olyan folyékony szappant, aminek a használatához nem kell víz, és szép tiszta leszel tőle. A Rossmanban szoktam venni olyat, mert nem tudom elviselni, hogyha pl ragad a kezem és nem tudom megmosni. Ez mellé vihetsz nedves törlőkendőket. Sajnos mást nem nagyon tudsz.
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék babapopsi törlőkendőt, és azzal tisztogatnám magam. Még szappan sem kell hozzá, meg víz sem.
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizes törlőkendőt mindenképpen vigyél magaddal,nem ér fel egy zuhanyzással,de mégiscsak kicsit tisztábbnak érzed majd magad tőle.
2011. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,ezek jó ötletek,köszönöm! :)
2011. jún. 5. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, babatörlőkendő, valamint vigyél hintőport, attól kevésbé izzadsz.
2011. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Azért az ilyen törlőkendőket is inkább csak a fontos területeken használd, az hogy lábszárat meg kart nem mosol egy-két napig, nem ügy. Viszont a szuper kendők után ragadsz, amitől csak még rosszabb lesz. xD

És minek mész? Igazából világot így annyira nem lát az ember, de a komfortfokozat elég alacsony, én eddig még nem bírtam rávenni magam, pedig van kamionos a családban. :D

2011. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézfertőtlenítő..
2011. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis világot látni mennék.6 órás hajó út,tenger hétvégene.Én már alig várom!:)
2011. jún. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!