Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy szép...

Miért van az, hogyha egy szép alakú lány teszi fel a képét, akkor formátlan és puhány, ha egy olyasvalaki, akin van felesleg, az pedig tökéletes, és nem kell fogynia?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is sokszor elszörnyülködök, hogy szép alakú lányoknak azt írják, hogy lapos, kicsi a melle stb.
2011. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy mert mi (a kérdező, a válaszoló meg én is) lányok vagyunk, de egy olyan kérdésre fiúk válaszolnak, és lehet, hogy nekik tényleg a husisabb a szép de mi ezt sose fogjuk megérteni...
2011. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez azért van mert akinek jó az alakja az azért általában tudja azt nagyon jól, és csak dícséreteket akar hallani, és az emberek ezt nem szeretik. ha viszont valaki kicsit hájasabb azt inkább szánják és próbálnak önbizalmat adni neki...
2011. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Utolsónak igaza van. Amikor vékony lányok kérdezgetik hogy csinosak-e akkor az gáz. Annyi beképzelt kislány teszi ide ki a 40 kilócskáját hogy hallja a jajdecsinivagy válaszokat, aki meg kicsit pocakos vagy vastag a karja, nekik épp hogy nem a ledorongolásra van szükségük.


Na meg valóban nem mindenki a szereti az olyan 16 éves lányt akinek a teste egy 12 éves kisfiúé.

2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
én is mindig ezen gondolkodom! hogy mikor tök átlagos alakú lányok tesznek fel képet azzal a kérdéssel, hogy hogy néz ki, jó-e az alakja, akkor mindenki elkezdi szidni őket, hogy puhány, nagy a hasa, stb. ha viszont valaki, akire valóbán ráférne 5-10 kiló minusz, úgy teszi fel a kérdést, h kövér-e, akkor neki csupa olyan válasz jön, hogy jó ez így, nem kell fogynod... nem tudom, miért van, de eléggé szánalmas, nem tudom, miért nem lehet belátni, ha valaki jól néz ki, és miért nem lehet megmondani, ha valaki ronda.
2011. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a sok puhány kérdező mind magát akarja nyugtatni ezzel, szánalmas, de ez van.
2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
ízlések és pofonok. múltkor volt egy olyan kérdés, hogy milyen szerinted egy szép lány vagy valami hasonló. na hát akit én linkeltem sokaknak nem tetszett, viszont egyik más által linkelt lány sem tetszett nekem. van ilyen...
2011. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek azzal, hogy maguk nyugtatására írják be sokan, hogy így van tökéletes egy +10 kilóval rendelkező csaj képéhez, mert félnek, hogy valaki képes lenne változtatni miközben ők nem..

De itt tényleg lepontoznak a véleményedért.:/ Teszem fel, ha az imént írt lány kérdéséhez odaírnám, hogy fogyjon kicsit, akkor lepontoznának kb 7 %-ra.:)

2011. febr. 24. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
én lesz*arom, hogy lepontoznak, tényleg szar*ok bele! ez az oldal pont arról szól, hogy mindenki elmondja a véleményét, persze kulturáltan. attól, hogy megnyugtatják a pici lelkét, hogy persze te így vagy jó, ááá nem kell se sportolni se diétázni, mert minek... azzal csak vele szúrnak ki. az építő jellegű kritika nagyon hasznos!
2011. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A duci lányokhoz tényleg azért írják sokan azt, hogy szép vagy így stb. mert a válaszolók 70%-a szintén túlsúlyos és magukat akarják nyugtatni. Meg néhányan nem akarják megbántani az illetőt.


A jó alakú lányok meg nagyon is tudják magukról, hogy jól néznek ki és csak azért tesznek fel képet, hogy fényezzék őket. Hibát pedig mindenkin lehet találni, úgyhogy ezért megy a kritizálás.


Persze kivételek mindig vannak. Van olyan akinek igenis tetszenek a telt, húsos nők és olyan is akinek nem tetszik a mások szerint nagyon jó alakú lány. Ezzel sincs semmi baj, el kell fogadni.

2011. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!