Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint összeférh...

Véleményetek szerint összeférhetetlen egy piercingelt fültágítós srác, egy diszkós csajjal?

Figyelt kérdés

Rajtam semmi olyan nincs ami azt mutatná h hajlok egy kicsit is, az elektronikus zenéhez.

Mondjuk rövid tépett hajam van és a ruháim sem rocker darabok hanem inkább hardcore/punk egyvelege.


Ma megtetszett egy csinos fiatal tündér arcú lány szép szőke karcsú alkaltú, néha egymásba botlott a tekintetünk de nem tudom Ő mit nézhetett vagy a piercingeket vagy csak úgy megnézett, olyan távolinak éreztem kettőnket pedig közvetlen egymás mellett álltunk.


Ti hogyan vélekedtek erről? Van élet két külön műfaj között?


2011. febr. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. én magamat tudom felhozni példának. sima egyszerű festett barna hajam van, csinosabban öltözködöm, néha rózsaszínbe, szépen kiszoktam magam sminkelni stb. de nekem pont az olyan pasik jönnek be akik extrémebbül néznek ki. tetszik ha piercingje van egy srácnak, akármennyi, az a legjobb ha sok van, tetszik a fültágesz is. legutóbb egy punk sráccal kavartam, na hát érdekesen festettünk egymás mellett. bár lehet közrejátszik az is, hogy én minden zenét eltudok viselni, kivéve a mai rádiózenéket, amit jópár szórakozóhelyen játszanak. elszoktam menni a rocktogonba, pedig öltözködésileg nem vagyok odavaló. na ezt csak azért írtam le, mert nem minden a külső. én pl rockot hallgatok, hallgatok reggae-t, alter zenét, régi zenéket (bikini, edda, gnr, stb), és ehhez képest totál máshogy öltözködöm.
2011. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csinosnak érzed magad?:)
2011. febr. 24. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődési kör nagyon fontos, de lehet hogy ez esetben ez nem a zenében nyilvánul meg. Ez a személyiségeteken, nyitottságotokon múlik. Neki is tudni kell elfogadni hogy te nem leszel más ember csak miatta, és neked is el kell majd nézni neki egy-két dolgot. Azon múlik, hogy a csaj mennyire felszínes. Ismerek diszkósnak' kinéző csajt aki rockabillys, de ismerek olyan rockert aki több tüccöt hallgat mint kemény zenét.


Szóval nem reménytelen, de jó esély van rá hogy csak fellángolás, mert a tűz és a víz vagytok egymás mellett.

2011. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát igen, annak érzem magam, ha úgy öltözök fel. de van mikor csak farmerban vagyok és egy egyszínű feszülős kivágott felsőben. bár én úgy is jól érzem magam. mondjuk a tornacipőt kerülöm.
2011. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi probléma ezzel. nálunk pont fordítva van, a barátom tipikus "diszkós" (utálja ha így hívom, de te érted miről beszélek), színescuccokban, én meg kicsit az a "sötétebb" vagyok, aki nem szívleli azokat a zenének nevezett valamit.:) így is van aki furán néz ránk, de egy értelmes lány nem fog kizárólag emiatt meghátrálni, csak egy felszínes divatember. alakul valami köztetek?:)
2011. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán látom jó ha 1 héten kétszer, de már előzőleg is futtában nézett amint szünetben álltam az ablaknál
2011. febr. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!