Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összeférhetetlen "munkatárs"...

Összeférhetetlen "munkatárs" ellen mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap a műszakvezetőmnek ment panaszkodni, hogy én nem vagyok bent, csak 5 percet egész műszakban a helyemen, mivel összetettek minket együtt dolgozni.

Csakhogy a mi munkánk olyan, hogy kívül is kell csinálnom, ahol ő nem lát, mert pakolni kell,meg elszaladgálni anyagért, dobozért, stb, kihordani a kész darabokat az emberekhez.Neki egyetlen munkafázist kellett csinálnia, mert ennyit bíztam rá, mert láttam, hogy képtelen megcsinálni az egészet, mert ezt egy embernek kéne egyébként.Szóval én csinálom a nagy részért, és még neki áll feljebb.jelzem kb. 3 hete van ott, nem írom ki milyen népcsoporthoz tartozik (vendégmunkás)...

És elment panaszkodni, hogy én nem jól csinálom, meg hogy hullanak le a dolgok, mert én nem vagyok ott, meg hogy őt miattam fogják kirúgni.És persze, hogy én lettem le..szva.

Ti mit tennétek?Én mondtam tegnap, hogy ha annyira nem jó velem lehet egyedül is csinálni.Azt hiszem ma is mellém teszik, hát biztos nem leszek túl segítőkész.Eddig sem szóltam hozzá, csak ha nagyon muszáj volt.


2011. jan. 8. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a műszakvezetővel te is és mondd el, hogy mi a helyzet és hogy az illető alkalmatlan erre a munkára, nincs-e neki valami egyszerűbb feladat?
2011. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nagyon utálom az ilyen embereket, nem hogy örülne hogy felvették, a másikat meg la akarja taposni. Szerintem is beszélt a főnökkel, hogy nem úgy van ám minden mint ahogy a kedves kollegád árulkodása takar.
2011. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd magára, majd akkor meglátja, hogy milyen nehéz is a munka.
2011. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!