Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan szőrtelenítitek...

Lányok, hogyan szőrtelenítitek a nemiszerveteket? De nem a szeméremdombot, hanem még az alatt

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még a témában, mostanában kezdtem a puncimat szőrteleníteni. A szeméremdombommal nincs gond, azt könnyen leszedem.

Az alatta lévő részekkel van bajom - a szeméremajkak, hüvely környéke... ahol tök puha és érzékeny a bőr, és már nem is látom...

Tudom hogy sok lány szerencsésebb és kevesebb szőre van, de nekem sajnos sok és erős szőröm van. Van a szeméremajkaimon is, még belülre is jut belőle (a nagyajkak belső részére, nem a kicsire :) Meg még alatta is, a fenekemig végig szőrös ott lent/bent.


Hogy tudom ezt leszőrteleníteni? Milyen eszközzel, és milyen módszerrel? (Úgy értve, hogy csak tükörrel tudnám, de egy kézzel meg nem menne)


2011. febr. 26. 00:27
 1/4 anonim válasza:
80%

Én bizony éles borotvával csinálom, nem vagyok ijedős. :) Nem mondom, hogy ez a legjobb módszer, de nekem bevált. Térdelek a kádban, lehajolok és látom, amit kell. Persze a fenekemet már nem látom, de gyakorlás kérdése és tudom, hol kell végighúzni a borotvát. Előtte sok tusfürdővel vagy hajbalzsammal puhítom a szőrt és síkosítom a területet.

Ha neked muszáj a tükör, akkor tegyél egy nagyobb tükröt a kád aljára és fölötte guggolj vagy térdelj, akkor nem kell tartani.

2011. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél megbízható, jó női borotvát, azzal meg se tudod vágni magad. Én a Venus-t szoktam használni, nagyon sokáig elég, sokkal jobban jársz,mint ha veszel egy gagyi eldobhatóst.
2011. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fekszem a kádban, nagy terpesz és érzésből leborotválom.Kicsit megfeszíted a bőrt, hogy biztos ne tudd megvágni magad.A végén már csukott szemmel is menni fog.:) A kezeddel ki tudod tapintani, hol van szőr.10 év alatt ha 2x vágtam meg magam.
2011. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én van, hogy gyantáztatom, van hogy epilálom. (A gyantázást mindenképp bízd kozmetikusra, ha amellett döntesz.)
2011. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!