Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti hogy szőrtelenítitek...

Lányok ti hogy szőrtelenítitek a nemiszerveteket, hogy ne legyen kiütéses, érdes? Részletesen leírnátok, hogy pontosan mit használtok pl milyen borotva, vagy krém utána?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran borotválom,általában nem szokott kiütéses lenni(most csak sima tesco-s 2pengés borotvám van,de nagyon jó).A lényeg,hogy csak finoman kell rányomni a bőrfelületre,nem durván.Néha bekenem testápolóval utána.Most akarok áttérni a gyantázásra,a múltkor próbaképp legyantáztam egy kis részt-kb 1,5hónapig sima maradt(pedig elég erős szőröm van:S)utána sem lett kiütéses-elég szép maradt a bőröm.
2010. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

háthát nagyon egyszerü.

sima kék férfi eldobható borotva. azzal leszeded.

kijösz a vízből megtörölközöl arcszesszel vagy arctonikot öltesz egy vattára és a sunád bekened vele.

csipnifog mint állat.nah ien és miután beitta vastagon testápolóval. ennyi nekembejött >.<

2010. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz
2010. márc. 19. 21:40
 4/7 anonim válasza:
az a helyzet, hogy én bármivel csinálom olyan lesz meg benő, lehet, hogy alkati adotsság, mindenesetre epilátorral semmi esetre se menj neki, és ha érzékeny a bőröd, akkor a krém se valami jó megoldás, akkor már inkább beretva, masszív fertőtlenítő és később valami könnyű, nem túlszínezett-illatosított testápoló. mondjuk sajnos a hatás nem tart sokáig. nekem teljesen jó nem lett így se, de legalább vállalható. és mindenféle olyan fehérnemű kerülendő, ami irritálhatja...
2010. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem is ez volt a gondom, és én is írtam egy ilyen kérdést, és valaki azt mondta, hogy fürdés közbe borotváljam, vagy esetleg rakjak rá tusfürdőt és úgy, ja és ne szőr növekedésével ellentétes irányba, mert úgy nem jó. Borotválás után hintőporozd be, vagy testápolózd. Nekem bejött;)
2010. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbáld ki, hogy zuhanyzás után a megpuhult bőrödre kensz borotvahabot, sima borotvával leszőrteleníted, majd be kened krémmel. Nekem bevált:)
2010. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem meg minden bőrtípus kérdése csinálhatsz akármit ha érzékeny a bőröd kiütéses lesz.
2011. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!