Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri AVONozni?

Szerintetek megéri AVONozni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék belépni. Szoktam avonból rendelni, de most szeretnék én is tanácsadó nő lenni. Meg persze a pénz is kell edzésre. Aki avonozik annak megköszönném ha segítene, pl. h mennyit lehet vele keresni 1 hónapban vagy esetleg ad e a vásáróknak egy kis árengedményt. Arra gondoltam, hogy minden termékre 5-10%ot adnék és így többen jönnének hozzám.

Köszönöm aki normálisan fog válaszolni. :)


2011. febr. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én kb öt éve voltam tanácsadónő az Avonnál, de már akkor sem érte meg. Nem fogsz tudni összeszedni elég megrendelést ahhoz, hogy jól keress, és teljesíteni tudj. Az ország 80%-a Avonozik, a maradék 20%-ra pedig próbálják rásózni a cuccokat. Az Avonnal azok jártak jól, akik még az elején elkezdték, amikor még nem volt minden 3. ember tanácsadónő. Nézz szét az ismerőseid közt, hogy hányan vannak, hányan rendelnének tőled és milyen mennyiségben (ha van 20 ismerősöd, aki rendelne, de ők is csak 5-600 forintért havonta, akkor nem éri meg, hidd el), és ha úgy látod, hogy sokan vannak, és sok pénzt költenének havonta Avonra, akkor vágj bele. Bár szerintem ebből nem lesz sok pénzed. Ha meg engedményt adsz, akkor meg főleg nem, mert te elengedsz nekik egy bizonyos összeget, amit aztán lehet, hogy neked kell kifizetned...a saját pénzedből.

2011. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rockolee válasza:
100%

Szia! Én közel 10éve vagyok az Avon csatasorában, nekem mindig megérte, plusz engedmény nélkül is. Ez függ attól, kik között mozogsz. A "jófejség" is sokat segít, ha mindent megteszel, hogy a vevőd a legjobb áron kapja meg a terméket, az is nálad tartja őket.

Ha érdekel még és van kérdésed, írj bátran szívesen segítek ;):

colee@black-out.hu

2011. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem megéri! Én pár hét alatt koordinátor lettem és most kezdtem. Az pedig nagyon nagy tévhit, hogy az ország 80%-a tanácsadó. Számoljunk egy kicsit...az kb. 8.000.000 tanácsadó/nő lenne.

Elárulom, hogy Mo-on kb. 60.000 tanácsadó/nő van jelenleg. Szóval kicsit morbid lenne ez a 80 %!

Én is szívesen segítek neked, kérdezz nyugodtan!

2011. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri, mivel veszíteni nem lehet vele. Elkezded, keresel olyanokat, akik vennének termékeket és minél többet rendelnek, annál több jön le az árból, persze ettől függetlenül nekik a 3000 forintos parfüm 3000 marad, csak neked kell kevesebbet befizetni. Idővel és kitartással szerintem jól lehet vele járni. Ha nem is a pénz miatt, hát azért, mert nagyon olcsón be tudod szerezni a kozmetikumaidat, ami pedig spórolás. Most pl. megrendeltem egy kezdőcsomagot magamnak, az első részlet, amit ki kellett belőle fizetnem az 2500 lett volna és ehelyett 480 forintot kellett kifizetnem, mert annyi rendelés összejött, hogy egy csomó pénz lejött. Nekem megéri. :)

Szép estét!

2011. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!