Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25. 000-ért vajon megéri az...

25. 000-ért vajon megéri az AbTronic X2 Fitneszöv?

Figyelt kérdés

Ha van valakinek tapasztalata, írja le legyen szíves. ;)

[link]


2011. okt. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress használtan olcsóbbat,vagy rohanj el a budaörsi praktikerbe-nem bosszantásképpen mondom de kedden ott vettünk kiárusításban 1000forintért! Minden benne volt eredeti csomagolásban amit itt leírtak, csak szakadt volt a doboza.

Tapasztalat még csak annyi,hogy jólesik,maikor használjuk,de ennél többet még nem tudok.

2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

AZ ÖSSZES ILYEN ÁTVERÉS!

Az viszont megéri, ha minden este csinálsz 100 felülést, mert 5 percedbe kerül csak, ingyen van, és működik is...

2011. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. :)
2011. okt. 22. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

En sem hiszek az ilyesmiben.

25ezret inkabb uj ruhakra koltenek, mert ha sajat magad teszel azert valamit, hogy jobb formaban legyel, akkor olyan merteku lesz az onbizalmad novekedese, hogy uj ruhakra is szukseged lesz. :)


De komolyan.

En olyan no vagyok, aki odafigyel magara, a testemre, az etkezesemre, de nem betegesen. En vekony vagyok, viszont nem a fogyokuras vekony, hanem a sportos, kellemesen izmos vekony es nem hiszek abban, hogy egy 25 ezer forintos ov ugyanezt megadhatta volna nekem a munkaval es akaraterovel szemben, amit befektettem. Szerintem nem is dijaznam ennyire a "sikert", ha konnyen kapnam.


Es nem szakadok meg egyaltalan.

En csupan annyit teszek, hogy mar 4-5 eve normalisan etkezem (sok hus, sok zoldseg, sok gyumolcs, keves szinhidrat, de nem nulla es nem szamolgatok kaloriakat, sok vizet iszom), valamint heti 5-6 alkalommal mozgok. Ha van idom/lehetosegem, akkor futni megyek, ha nem futok, akkor kellemesebb tempoju 50-60 perces alakformalo tornat csinalok otthon, ha idom sincs, akkor pedig 20-30 perces eros intenzitasu intervallumos edzest csinalok, ez is nagyon jol felporget.

Van, hogy majd minden nap csak erre a 20-30 percesre van idom, de ez is eleg am, tenyleg nem szakadok meg es igy is van eredmeny.


Es ez szinte ingyen van, evekkel ezelott olcsobb kezisulyzokat, labsulyt vettem, ugralokotelet, a ferjemmel csinaltattam az ajto fele egy huzodzkodot, a telefonomon van stopper es kesz.

2011. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!