Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon hasonlítok Nina Dobrevr...

Nagyon hasonlítok Nina Dobrevre-ez előny?

Figyelt kérdés
Szüleim, bátyám, barátnőim szerint is nagyon hasonlítok rá, és ennek örülök, mert szerintem nagyon szép. Inspirálólag hat rám, mostanában úgy hordom a hajam, úgy öltözök, mint ő de attól tartok elveszítem az egyéniségemet... mégis meg akarom tartani a példaképemnek. Hogy tudnék önmagam maradni, de azért úgy, hogy emlékeztessek is rá? Hogy keverjem a kettőt?
2011. febr. 26. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerű...térj vissza az ezelőtti stílusodra
2011. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet magadról? :) Nagyon érdekelne!
2011. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kép engem is érdekelne, megnéznélek. de hogy válaszoljak is: szerintem csak ne utánozd, öltözz úgy ahogy eddig, a már kialakult ízlésed alapján.
2011. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj meg függetledni az ő stílusától, mert a "majmolás" sosem vezet jóra. Bár ha nem zavar, hogy hozzá hasonlítgat mindenki, akkor akár folytathatod is. Egyébként nekem is üldhetnél képet, ha ide nem akarsz kirakni, akkor riviben, mert én is tök kíváncsi vagyok. 18/L
2011. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
majd készítek képet (amin normális fejem van xD) és megmutatom, ha érdekel :P
2011. febr. 27. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó de mikor? :D
2011. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép.

Mikor jön a kép:)?

2011. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:)) na kép??:))
2011. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia. szerintem az nagyon jó ha egy sztárra hasonlítasz de ne vedd át teljesen a stílusát mert el fogsz veszni benne és a végén már a barátaid is másképp fognak rádnézni.am egy kép engem is érdekelne.kíváncsi vagyok rád :D
2011. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
örülj neki én tuti örülnék mert nina egy gyönyörű nő..de ez a kép dolog engem is nagyon érdekelni mert imádom ninát :)
2011. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!