Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik magyar sorozatsztárra...

Melyik magyar sorozatsztárra hasonlítok a képen?

Figyelt kérdés

Szerintetek is szedessem ki a szemöldökömet? Vagy mit kellene változtatnom magamon?


[link]


2011. júl. 29. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát fogalmam sincs melyik sorozatsztárra hasonlítasz. :D

Szerintem nem gázos a szemöldököd, nem muszáj kiszedetni. :)

Amúgy nem hiszem, hogy kéne változtatni, szerintem ez így teljesen jó. Úgy tűnik összhangban vagy magaddal, figyelsz a hajviseletedre. Szerintem teljesen jó.


(persze ha te vagy a képen)


18/L

2011. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak magyar sorozatok az Anyátokköztön és a Jóbanrosszbanon kívül(csak mert olyan szutykot semmi pénzért nem nézek)?
2011. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem tudom kire hasonlítassz.

a szemöldöködből tényleg ki szedethetnél kicsit,de tényleg csak KICSIT.amúgy mást szerintem nem kell változtatnod.

2011. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Damu Roland?:D
2011. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne változtass semmit! A szemöldöködet meg ki ne szedess, mert az olyan feminim jelleget kölcsönöz egy pasinak! Gőzöm sincs kire hasonlítassz! Nekem először az Ufo együttes Zsoltija jutott eszembe, de az is inkább csak a frizurádról!
2011. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Annyit változtathatnál magadon, hogy mosolyogj :) olyan mogorva arcot vágsz és ez ront az összképen. Nem tennél fel egy mosolygós képet? :))

18/L

2011. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát DR alacsony, kövér, öreg, a tarkójánál kezdődik a homloka és NINCSEN szemöldöke. Egyébként határeset. :)))


Egy olyan "sorozatsztárra" gondolok, aki még nem egészen így néz ki, de majd pár év múlva. :DDD

2011. júl. 29. 11:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Bandika? :)


Nincs veled baj, bár a pólód nem tetszik, de nem vagy csúnya.

2011. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bandika a Barátök Köztből
2011. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Balázsra szeretnél hasonlítani?

Sajnálom, de azért messze vagy tőle... bocsánat... :)

Max a hajad, de a "taréj" túl nagy, kicsit alacsonyabbra kellene, és nagyobb hajtömeggel, hosszabb hajból könnyebb lenne szerintem...

2011. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!