Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti szőkítitek a...

Lányok, ti szőkítitek a hasatokon-hátatokon a szőrt?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen kis pihék vannak, de nagyon zavar, mert sötét hajú vagyok, és így ezek sem szőkék...és látszik. strandra sem szeretek járni épp emiatt. valaki, aki hasonló gondokkal küzd, mit kezd ezzel a problémával? :)
2011. febr. 27. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a hasamon egy ideig szőkítettem,de meguntam ,meg idegesített,hogy akkor is szőrös, hiába szőke.. :/ inkább epilálom.
2011. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de ha epilálod, akkor mikor már nő vissza, még rosszabb, mint volt...nem?

egyszer én is leszedtem. de nem nyerte el a tetszésem a végeredmény :\

2011. febr. 27. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell vele foglalkozni, észre se veszi azt más rajtad kívül kb
2011. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek nem feltűnő. Különben is attól olyan kellemesen selymes a bőr. Nekem a karomon egy kicsit feltűnőbb, de nem érdekel...
2011. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem szőkítem mert alap színem a szőke szóval ezzel szerencsére nincs gondom..

vannak olyan ismerőseim akiknek viszont sötét az alap színük és a szőr meglátszik a karukon jobban.. viszont nem olyan borzalmas, alapjában véve szép lányok, és az alig tűnik föl, ne aggódj annyit!

2011. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szőkítetem hasam-hátam. Engem nagyon zavart már, epilálni semmiképp nem mert egész testemet epilálhatnám és az azért durvaa xD :D Meg nem tudom... nekem elég durván nőne vissza a szőröm az fix.

Szőkítéssel elvagyok, 3hetente járok és egész elviselhető. Strandon is így tökéletesen érzem magam. Perfect! :)

2011. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 just.me ***** válasza:
Nekem se látszanak annyira, mivel szőke vagyok, de ha annyira zavar akkor gyantáztasd le. :)
2011. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szőkítem, mert nincs értelme. Sötét fekete hajam van és fehér bőröm, ha kiszőkíteném is meglátszana. Ráadásul, ahogy itt előttem is írták, az egész hasamat-hátamat szőkíttethetném, mert nekem nem csak egy kis csíkban vannak, hanem az egész testemet beborítják. Szóval, marad úgy ahogy van, a strandot és egyéb helyeket, ahol feltűnő lenne a szőrösségem, messzire elkerülöm.
2011. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Nem nőtt vissza sokkal erősebben. Nyilván másabb most ,mint mielőtt leepiláltam,de inkább ilyen legyen mint szőrös.

Egyébként a karomat is epilálom és egyáltalán nem macerás,és alig látszik,amikor nő vissza,pedig nekem elég sötét a szőr a karomon. Én egyáltalán nem bántam meg,h elkezdtem epilálni,sokkal jobban érzem magam azóta,és nem kell minden nap epilálni.

2011. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát én epilálni meg gyantáztatni semmiképp nem fogom...akkor inkább szőkítem.főleg mert nagy szerencsésen nekem sem csak egy csíkban vannak :SS de annyira nem vészes.csak mondjuk strandot én is elkerülöm... de elvileg ha sokan járnék uszodába vagy ilyen strandra, a klórtól kiszőkülne. na majd valamit kiokoskodok:))
2011. márc. 6. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!