Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a video-ban...

Mi a véleménytek a video-ban szereplő Voksán Virágról?

Figyelt kérdés
[link] Csak a videoval kapcsolatos válaszok érdekelnek!
2011. febr. 28. 14:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
A videóval kapcsolatban... Mű a haja, a melle, a szája, és a körme... És még ki tudja melyik része :) Legyen csak büszke rá.
2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
A fejét és a műmelleit leszámítva szép teste van. Még a plasztikai beavatkozásai előtt szép lány volt, kár érte...
2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
röviden, tömören: ronda
2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
műnő...erre nem igazán lehet büszke,max a plasztikai sebészére...
2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Maga Voksán Virág megnyilvánulásai kifejezetten irritálnak.

Gondolom kérdező, a testével kapcsolatos véleményem érdekel.

Szerintem egy átlagos alkatú nő. A feneke semmitmondó, a hasa szép. A mellei hatalmasak ugye,főként ezért tetszik a férfiaknak. A lábai is szépek.

Az arca nem tetszik, de nem csúnya. A haján meg lehet látni,hogy a fele mű.

Ha meg elégedett a testével, örülök :) 16/L

2011. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Hogy mi a véleményem Virágról azt hogy tökéletes alakja van és tökéletesen megműtette együtt összedobva gyönyörű nő!!!
2011. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Az első válaszolóval vitatkoznék, a körme nem mű! (Legalábbis ebben a videóban nem:D)
2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy elég sok mű dolog van benne de ez engem nem zavar csodás méretei és alakja van akkor mi a gond?!
2011. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Plasztikai sebészettel még a világ legrondább nőiből is tudnak szépet csinálni.Ezért én az ilyeneket nem veszem figyelembe,mert a mű dolgai,mivel nem a sajátja nem lehet értékelni.egy nőre szerintem csak akkor lehet azt mondani hogy szép,gyönyörű ha minden dolog a sajátja a testén.Ez olyan dolog ha valaki egy műpi***ra használja azt hogy szép,az olyan mintha az implantátumot dícsérgetné,vagy az orvost aki nem cseszte el.
2011. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Attól hogy van a mellébe egy szilikon darab attól az ő melle vagy a szájába és nem orvosát kell sztem dicsérni hanem Virágot mert ő választotta meg a méreteit az orvos csak kivitelezte és nem a dokit dicsérem meg ezzel hanem Virágot.
2011. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!