Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek/neked bejön Miley Cyrus?

Nektek/neked bejön Miley Cyrus?

Figyelt kérdés

1től 50ig mennyi pontot adnál neki

Csak mert szerintem szép.


És a hosszú hullámos haj bejön neked?

[link] <-- első kép


2011. febr. 28. 18:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utólsó válaszoló képzeld el , hogy nem 12 éves vagyok hanem 16. És nem azért kérdeztem mert én annyira imádom , hanem mert érdekel mások véleménye.
2011. márc. 1. 21:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Motanában egyre szebb, a mosolya is nőiesebb, nem az a kislányos (mondjuk ezt a képet nem tudom, mikor lőtték, ezen nem tetszik a mosolya)... a haja akkor tetszett, amikor nem volt szőkítve, hanem egyszínű vörösesbarna volt. Olyan 35 körül (max) adnék neki 50-ből...
2011. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én inkább a te helyedben letagadnám, hogy 16 vagy... Ez nagyon ciki xD
2011. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok, és szerintem is normálisabban nézett ki kisebb korában, bár akkor sem volt egy matyóhímzés.
2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!