Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing tapasztalatok?

Köldök piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hol csináltattad? Nagyon fájt? Volt valamilyen probléma vele?

(előre is köszi a válaszokat)


2011. márc. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én magam gusztustalannak tartom, és ellene vagyok. Jó pár ismerősömnek volt, ők a következőket mondták:


majd' bepisiltek, amikor berakták, mert nagyon fájt.

meg volt, h milyen időközönként kellett fertőtleníteni, mert nagyon könnyen el tud fertőződni.

beleakad a ruhádba, és ha lehajolsz, majd' meghalsz közben... ugyanez, ha nyújtózól...


Gondold át! 20 év múlva nem biztos, hogy büszke leszel magadra, és ott lesz egy nagy lyuk a köldöködön, mert ahogy a bőröd is nő, a lyuk is kicsit tágul...

2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
több barátomnak is van.Az ő véleményük szerint amikor átszúrták beszartak annyira fájt:)
2011. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem van, már 3 éve, és nincs vele gondom. :)


Mikor csináltattam, nem mondanám azt, hogy fájt, de azt sem hogy nem. :D Éreztem a szúrást... de inkább nézni volt rossz. :D

Másnap,meg utána mikor gyógyult, akkor fájt, meg akkor oda is kell figyelni rá nagyon, hogy nehogy elfertőződjön, vagy bármi baj legyen vele.



Nem akad bele a törölköző sem, meg a ruha sem, csak oda kell figyelni rá egy kicsit, de majd belejössz,megtanulod. :)


Amúgy ahol Én csináltattam, egyszer visszamentem barátnőmmel, Ő is csináltatott, és Ő kért érzéstelenítőt, ilyen jég sprayt, és azt mondta nem fájt csak nagyon hideg volt.


Arra figyelj oda, hogyha cseréled az ékszert, pl. veszel egy extrábbat, vagy vmi, szóval ki akarod cserélni, akkor mindig fertőtlenítsd le. És akkor nem lesz gond. :)


Üdv.

2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!