Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Melyik női alak tetszik...

FIÚK! Melyik női alak tetszik nektek a legjobban? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

Csak az alakját nézzétek!


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]


9. [link]


10. [link]


2011. márc. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
már bocs h elmondom a véleményem nőként :)
2011. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Lady gaga van a 6. képen
2011. márc. 3. 19:41
 23/43 A kérdező kommentje:
ne húzd fel az orrod azon hoyg Nagy betűvel ki van írva hogy FIÚK szerintem akkor a fiúkhoz szólok hacsak nem úgy érzed hogy nőkre is vonatkozik a fiú szó ,nem a te véleményedre voltam kíváncsi mint mondtam már tudom hoyg a lányoknak a vékonyság tetszik (tisztelet a kivétel) engem most a fiúk érdekelnek
2011. márc. 3. 19:43
 24/43 anonim ***** válasza:
66%
én aztán nem húzom fel magam ezen, és teszek magasról arra h nem érdekel a vélemény...elmondtam és kész, ha nem tetszik töröld :) meg van rá a lehetőséged :)
2011. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
80%
Sztem tök egyértelmű,hogy a fiúknak a vékony csajok tettszenek.Nem az anorexiásak,de a vékonyak,nem a sonkásabbak.Előbb jönnék össze egy 1.-sel,mint egy 10.-sel.:D
2011. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
1.
2011. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
4. a legszebb!
2011. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
75%
Ne a GYK-ból ítélj. Itt amúgy is sok pasi elítéli a husisabb lányokat, itt a trendi hapsik vannak nagy százalékban.
2011. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
76%
Megnyugtatásképp: én a 10-es képen szereplő lánynál is nagyobb darab lány vagyok és van párkapcsolatom, már 5 éve. :)
2011. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
48%

még, hogy ide a trendibb pasik járnak xDxDxD

neidegesítsmár. ezt meg honnan a francból szedted?

megjegyzem a "trendibb" pasik (xD), akikre gondolom, hogy gondolsz, rohadtul le se szarják a gyk-et.

de nem lehet így általánosítani. ti csak ezzel véditek magatokat, csak hogy még véletlenül se kelljen felemelni a hájas seggeteket.

nem egyértelmű, hogy a 4-es ezerszer jobb, mint a 10-es pl.

ti ennyire álomvilágba éltek?? menjetek ki futni, és zsíros csülök, és cukros szarságok helyett egyetek csirkehúst, és zöldségeket. akkor talán nem fogtok felháborodni, hogy a férfiak a hájas nők helyett vékonyabb, formásabb lányokat választják.

röhej.


és most ezzel nem azt mondom, hogy mondjuk egy 10-es lány nem is lehet vonzó, mert biztos, hoyg rengeteg srác van, aki ezt is kifejezetten vonzónak találja, de kérleg ne hasonlítsd már össze a 4-essel, aztán meg háborodj fel az eredményen...

2011. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!