Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ha nem túl...

Mit tehetnék, hogy ha nem túl szép a mosolyom? :S

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Eddig nagyon nem is tudatosult bennem , egészen máig.. De egyszerűen nagyon idétlen a mosolyom. A fogsorom sem valami szép, nem szétálló de viszont teljesen másképp néznek ki a fogaim nem olyan egyformák...:S

Ha valamin nevetnem kell, rögtön eszembe jut, hogy mások látják a mosolyomat és inkább magamba folytom a nevetést. Másnak olyan szép a mosolya, én pedig nem tudom megtenni azt, hogy nyitott szájjal nevessek. Ez egyszerűen nagyon rossz, pedig szeretek nevetni. Emiatt már teljesen gátlásos vagyok.

Ha belegondolok abba, hogyha egy fiúval ismerkednék, akkor vele mosolyogni sem mernék félnék, hogy emiatt nem találkoznánk többet.

Na meg nem is annyira fehér a fogsorom sem.

Utálom magam emiatt.


(Ja és tudom, hogy ez a legkisebb problémám életemben, de még is felnagyítom. Próbálok nem ezzel foglalkozni általában, de mindig eszembe jut pedig sokaknak vannak nagyobb problémáik úgyhogy ezzel tisztában vagyok ...)


hogyan lehetne ezt legyőzni? ,

vagy nincs valami fogátültetés ? :S


2011. márc. 3. 15:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szija, sztem a megoldás a fogszabályozó lenne. Nekem is volt egy évig, én is később jöttem rá, hogy kéne mikor már benőtt a fejem lágya.De még nem voltam 18 éves Igy volt kb 30eFT :) A barátnőm is megcsináltatta, úgy volt neki 180e FT,mivel hogy elmúlt 18. De mindenképp megéri ha jó fogorvoshoz mész, nekem is nagyon helyre tette a fogaim. Vagy menj el fogorvoshoz, és kérd ki a véleményét. Ez a legegyszerűbb. :)
2011. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szia!!

Szerintem bármilyenek is a fogaid,ne légy gátlásos,mert az sokkal rosszabb.Az én páromnak is furán állnak a fogai,de nekem nagyon tetszik:)

Gondolj úgy rá,hogy ettől vagy különleges,ez tesz téged egyedivé.Nem biztos hogy megéri megcsináltatni...

szia:)

2011. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

sziasztok,

köszi az eddigi válaszokat


igaz nagyon rossz érzés emiatt gátlásosnak lenni, legyőzni még nehezebb úgy érzem.

egyébként épp ezaz, hogy nem az, hogy össze vissza állnak a fogaim, rendezettek ( csak egy van olyan ami egy picikét kintebb áll) de a többi az normál csak furcsa az alakjuk de nem áll szét.

2011. márc. 3. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy furcsa az alakjuk?

hogy lehet egy fognak annyira furcsa alakja

2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
úgy, hogy nem mindegyik egyforma. a felső részénél nem. az alsó fogaknak egyformák az alakjuk. de a felsőnél pedig eltérő. és pont ezért néz ki hülyén.
2011. márc. 3. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:

még mindig nem világos.

annyira nem lehet más az alakjuk.

vagy vámpírfogaid vannak? :D

2011. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen pontosan az vámpírfog!

:D

2011. márc. 3. 15:54
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem az cool!!! :D
2011. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nagyon nem vagyok szép ha nevetek (képek tanúsítják). A fogaim miatt is (csúnya sárgásak, hézagok vannak köztük, szabálytalanok) de nem csak emiatt valahogy az egész arcom rettentően előnytelenné válik. Ezért maximum csak mosolygok vagy félig eltakarom az arcom ha nevetek.
2011. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szerintem meg nem annyira:DD

de ez semmi lenne, ha a felső fogsorom többi fogai is egyformák lennének.

ez a két vámpírfog két oldalt van,

de ami legelől van az egy picit nagyobb, és azok a fogak amik utánakövetkeznek azok meg kisebbek. és utána jön a vámpírfog xD na ezt így most elég hülyén jött ki.

2011. márc. 3. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!