Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. Nagyon helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Nagyon helyes és szimpatikus is. Találkoztunk párszor. Augusztus végén ismertem meg. Szereti a mosolyom, szép leveleket ír és szépeket mond. Szeretek vele lenni és ő is velem. Olyan igazi randijaink vannak. A távolság számít?

Figyelt kérdés
Van 1 srác..nagyon helyes és nagyon szimpatikus is!Találkoztunk már 1 párszor!Augusztus végén ismertem meg!Szereti a mosolyom és nagyon szép leveleket ír és szépeket mond!Szeretek vele lenni és ő is velem!Nagyo jól érezzük magunkat 1mással!Nem volt még csók se!Olyan igazi randik történek!Legközeleb moziba megyünk!Ebbe az esteben csak 1 probléma van h ő Debrecenben tanul és én pont az ország másik felében vagyok!Nagyon sok a sulija vmikor este 8kor ér haza és ezért nagyon ritkán kerül gép közelbe és ritkán tud írni emailt!Smt meg azért nem tud írni mert a telefon számlája mindig nagyon magas mert szüleit is hívja!Érdeklődik irántam és többször is mondta h nagyon fontos vagyok neki és nem szeretné ha ez nem sikerülne!Sőt már amikor beszélgetünk a neten elköszönésnél küld 1 szívet is ezek is célozva rá h kezd érezni vmit!Én érzem magamon h tudnám bírni a távolságot és hűséges típus vagyok nagyon és ő is az mert mondták az ismerősei is!De vhol mégis bennem a kérdés bele merjek-e vágni!Viszont ha vele vagyok felül múlhatatlan az a nap és képes vagyok 1 hétig sőt több napig azt a napot emlegetni!Nem tudom mit tegyek!Ez nem kis távolság ,de viszont ha az érzés már meg lesz iránta nem az számít?vagy nem így an?Mit tegyek??Légyszíves írj!
2008. okt. 9. 20:35
 1/6 anonim válasza:

Szia!


én saját tapasztalataimra alapozva próbálok most neked egy kisebb útirányt adni...

Lassan két éve megismertem egy srácot a neten,aki pesti én meg vasmegyei vagyok,szal a távolság itt is elég nagy volt,és pont ezért én kezdetben nem is gondoltam volna, hogy köztünk bármi is lehetne,de aztán ahogy múltak a hónapok halálosan beleszerettem és fél évvel később,találkoztunk és összejöttem vele...Habár minden vele töltött perc gyönyörű volt a búcsúzás nagyon fájt és alig vártuk hogy újból együtt legyünk,sajnos hosszú idök és nehézségek miatt mi már nem vagyunk együtt,de azóta se bántam meg, hogy akkor összejöttem vele.(egyik bnömnek jelenleg debreceni barátja van, már egy fél éve, hála a szülök engedékenységének hosszútávú kapcsolatnak ígérkezik)

Ha szeretsz valakit ne hagyd futni! a lehetőség kétszer nem sétál el az ablakod előtt, és sztem nincs veszteni valód!

Üdv

Vyca

2008. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a szitu volt nálam is csak annyi a külömbség h ö nem magyar és 11 havonta találkozunk

ki lehet bírni naon szar de ki lehet bírni

am én fiú vok és én is ilyen sziveket írtam és egyszer csak megkérdezte h szeretem e őt és elmontam.

szentem kérdezz rá nekem naon tetszett h ő kezdeményezett és naon szeretem :D

Sok sikert és bolgogságot :)

2008. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jah és amikor találkozunk az maga a menyország

annál nincs jobb érzés :D

2008. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedveském, örülök, hogy találtál egy helyes fiút és ha szeretnéd próbáld meg, de én nem ajánlom, tapasztalat. Én pont egy éve szakítottam az anno 150kmre levő párommal, szintén ilyen netes dolgok voltak, megjött meg minden, de elcsábította egy odavalósi lány egy hamardikkal meg meg csalt. Amit én észre is vettem,csak nagyon későn láttam be, hogy már nem szeret és ő csak eljátszotta, egy biztos támpont voltam. Ezzel nem arra utalok, hogy az a fiú is ilyen lehet, de vigyázz vele! Én másfél évig volta mezzel a sráccal, de csak a kapcsolat végén meg utána sikerült kiismernem. Mostani párommal egy városban lakunk és csodálatos vele, nagyon szeretem, hogy őt tényleg ismerem és akkor lehetek vele amikor csak szeretnénk :) Ismerd meg a srácot és utána dönts.
2008. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt!Örülök ,h ogy ti is így ismerkedtettek meg és együtt vagytok!Mindegyikötöknek további boldogságot!Köszi a tanácsot!Pusz
2008. okt. 10. 18:38
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt, hogy lányt így neten ismertem meg és "össze is jöttünk".Nagyon szerettem, nagyon nagyon jó volt találkozni vele,szerintem lányt még nem szerettem úgy mint őt.De mégis a távolság miatt ez nem mehetett...Ha közel laknánk szerintem máig eggyütt lennénk:S Több hónapja lett vége, még november legvégén, December eleéig beszélgettünk továbbra is, valahogy ma már nem tudunk egymásra írni:S na mind1 szerintem ne kezdj bele ilyesmibe. Én is belekeztem nem bántam meg, de fáj hogy nem lakunk közel egymáshoz, és ezért lett vége

2010. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!