Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a módszer jó...

Szerintetek ez a módszer jó eredményeket fog hozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni egy pár kilót leadni a következő módszerrel: reggelire eszek egy szelet barna/graham/teljes kiőrlésű kenyeret csirkemell sonkával vagy sajttal ehhez paprika, uborka. Vagy eszek mozzarella sajtot, virslivel, natúr joghurttal. Tízóraira egy almát. Ebédre, ami van, menzás vagyok, nincs más lehetőségem. Este pedig gyümölcsöt eszem, lefekvés előtt két órával már semmit. Igyekszem minél több vizet inni, valamint még fogyasztok zöld teát. Minden este mozgok, egyik este 40 perc taposógép, 10 perc csípőtwister, 40 perc hasizom, következő nap 40 perc Rubint Réka, vagy 60 perc másik alakformáló DVD. Ez így jó módszer lesz, a célom eléréséhez?

Köszi :)


2011. márc. 3. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hétfő:

reggeli: kávé vagy tea, 1 zsemle

ebéd: 2 tojás, spenót

vacsora: steak (sertéskarajból), zöldsaláta


Kedd:

reggeli: kávé vagy tea, 1 zsemle

ebéd: steak, zöld saláta, gyümölcs

vacsora: sertéssonka


Szerda:

reggeli: kávé vagy tea, 1 zsemle

ebéd: 2 főtt tojás, zöld saláta, paradicsom

vacsora: 20 dkg sonka


Csütörtök:

reggeli: kávé vagy tea, 1 zsemle

ebéd: 1 főtt tojás, káposzta, 15 dkg sajt

vacsora: natúr kefir/joghurt, gyümölcs


Péntek:

reggeli: sárgarépa citromlével, 1 zsemle

ebéd: dinsztelt hal paradicsommal

vacsora: steak, zöldsaláta


Szombat:

reggeli: kávé vagy tea, 1 zsemle

ebéd: kis adag grillcsirke, zöldsalátával

vacsora: 1 főtt tojás, sárgarépa


Vasárnap:

reggeli: citromos tea, 1 zsemle

ebéd: gyümölcs

vacsora: a fentiek közül bármi


Steak: vízben párolt hús, kevés sóval

Kenyérke: kétszersült

Gyümölcs: bármilyen, a kompótot kivéve


ezt 2 hétig csinálod és 10 kg-t tudsz tőle fognyi..én kipróbáltam sokat segített:)

persze mellette én is edzettem és tornáztam minden nap,de volt h anyu nem tudott sóskát csinálni mert nemvolt itthon(én anyummal csináltam:D)és akkor például nem 2 tojást hanem 4-et ettünk:D

2011. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de amit menzán kapsz azt is nyugodtan megeheted ha van benne olyasmi amit arra a napra ír..értem itt mondjuk steaket ír és nálatok húsgombóc van:D szóval érted:D
2011. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nekem a steak nagyon nem adja.. :D

mi lenne, ha ahelyett olaj nélkül sült csirkemellet ennék?:D

2011. márc. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!