Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás ügyben kérhetek...

Tetoválás ügyben kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

38 éve vagyok és életem első tetoválására készülők.

De fogalmam sincs hogy mikor csináltassam meg a nyaralásom alatt.Ugyanis 2 hétig Magyarországon nyaralok,majd 1 hétig Olaszországban nyaralok.A tetkót Magyarországon csináltatnám,de melyik időpont lenne a jó,hogy tudjak menni strandolni is? Amikor haza értem már másnap vagy az utolsó nap amikor indulok tovább? Ha valaki tudja mondja már el nekem,hogy tetoválás után,hogy kell ápolni a helyét..Mennyi ideig nem lehet úszni,fürdeni,strandolni??Mennyi a kímélő nap egy tetkó után?

Köszönöm előre is az infókat.


2011. márc. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 van. Ahol csináltattam ott úgy mondták 5-6 napig kenegetni Bepanthen kenőccsel és leragasztani folpack-kal. Jobb ha minél többet szellőzik. Vigyázz nehogy kiszáradjon, de ne is kend túl. Fürödni hát ne áztasd szóval gyorsan. De ha lehet ne érje víz ezeken a gyógyulós napokon. Hámlani is fog a vége felé ez amiatt ahogy ott megsérült a bőr.

Hova szeretnéd? Milyen mintát? Remélem segítettem.

2011. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit első mondott ahhoz annyit fűznék hozzá, hogy erős nap sem érheti egy darabig, napozást, szolit felejtsd el, és takard, ha lehet.
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:

nem jó ötlet nyaraláson csináltatni. első pár napban nem érheti sokáig víz (csak gyors zuhyan) és napsütés sem.

rádásul ha valami probléma van vele, át kell üttetni akkor jobb ha közeledben van a szalon.

2011. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha jól értelek titeket akkor 5-6 napig ne érje víz vagyis ne ússzak medencében,ne strandoljak,és ne napozzak..Utána már lehet?

Mert akkor érdemes lenne a hét elején megcsináltatnom,és akkor ott van még 1 hét Magyarországon,és ott lesz Olaszország is ahol már fürödhetnék nem????

2011. márc. 6. 21:15
 5/7 szamóca. ***** válasza:
nem vagyok benne biztos hogy a sós víz jót tenne neki... akkor már inkább csináltasd az utolsó napon olaszban, és aznap már ne fürödj meg napozz.
2011. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem okosabb.Sós vízben nem fürdenék csak medencében..Ezért is kérdeztem,hogy hány nap kell amíg nem mehet az ember medencébe. Azért Magyarországon tetováltatnék,mert ott tudom,hogy kihez akarok menni.Olasz országban csak nyaralok,senkit nem ismerek ott,és fogalmam sincs ki,hol tetovál..Talán a legjobb megoldás ha felhívom egy tetováló szalont és megkérdezem a tetováló művészeket.Ők csak tudják mi lenne a legjobb megoldás..Azért köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 6. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg a "seb" le nem esik, addig nem mehetsz medencébe/tóba/tengerbe és nap sem érheti nagyon. Nekem kb. másfél hét volt, míg begyógyult.

Tehát azt tudom mondani, amit az előttem szólók, ne nyáron csináltasd.

2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!