Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellek hogy pozolnak a...

A modellek hogy pozolnak a kameraknak fotozason, mondjak nekik hogy mit kell csinalni esetleg mileyn arcot vagjanak vagy spontan az egesz? (lejjebb)

Figyelt kérdés
modell szeretnek enni itt angliaban es kkivancsi vagyok hogy milyen az egsz pl. ha behivnak interjura az ugynogsegtol ,mi torteneik stb.estleg ha fotozas van mondjak nekem hogy moslyogjak vagy kaceran nezek stb vagy ennek magatol kell jonnie?
2011. márc. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
általában mondják, de hogyha odamész, akkor spontán kell.otthon gyakorold a pózokat, amik neked jól állnak.az interjún megnézik hogyan mozogsz magassarkúban.
2011. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
változó attól függ mit reklámozol pl ruháhat: kersztbe teszed a lábad,oldara rakod a csipőd stb, Arcápolási terméket akkor általában az arcodat fotozák, ha cipőt akkor: oda hajolsz a lábadhoz vagy fel emeled a lábad stb
2011. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fotómodellként dolgozom, így jól tudom mi hogy megy ebben a szakmában.

Leginkább magadtól kell jönnie. A fotósok nagyon szeretik, ha tudsz mozogni a kamera előtt és nem nekik kell beállítgatni minden testrészed.


Persze mondják, hogy most állj oldalasan, fordulj háttal, mososlyogj stb... persze apróságokban segíthetnek néha ha pl nem jól tartod a kezed, vagy feljebb emeld az arcod, de ezt valaki meg csinálja profin, valaki meg nem tud úgy beállni, hogy a fotón mutasson is. Ezt érezni kell, vagy agyon begyakorolni. Ha valaki amatőr, az nagyon meglátszik.


Az is elég, ha elsőre otton gyakorolsz, profi képek beállásait/mimikáit próbálod utánozni.


Az első fotózásodon lehet kicsit rémült is leszel, de ez idővel majd csiszolódik. Sok sikert!

2013. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!