Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv Piercing hátrányai?

Nyelv Piercing hátrányai?

Figyelt kérdés

Nyelv pc-t akarok csináltatni és az lenne a kérdésem hogy érzéstelenítik-e pl a westend tatto-ba és hogy nyelves csóknál mennyire zavarna

Válaszokat köszönöm!


2011. márc. 6. 22:56
 1/5 TWIO ***** válasza:

Nem ismerem sajnos a helyet, és jómagamnak sincs ilyen piercingje, de egy kedves barátomnak igen :). Elmondom az ő panaszait.

Kell idő, amíg megszokja az ember. Addig mindenben zavar, evésnél, csóknál, szexuális helyzetekben. Miután megszokod (ami lehet hosszú idő is, esetében fél év után is panaszkodott, hogy azért oda kell rá figyelni) már nem lesz vele sok bajod. Néha figyelni kell, amikor valami olyat eszel, és meg kell tisztítani rendszeresen.

2011. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A westend tattoo nagyon jó, csak kár hogy a nagy hajtás miatt nem figyelnek eléggé a kuncsaftra.
2011. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
westend tatto-ba érzéstelenítenek?
2011. márc. 7. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Evés közben ráharaphatsz, az igen kellemetlen, esetleg lenyelheted és a fogaidat is koptatja.

Engem kb. 1 hétig zavart, de csak evésnél.

Én vidéki vagyok, nekem nem érzéstelenítették itt, de annyira elszorította a "fogóval", hogy nem éreztem semmit.

2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tegnap csináltattam a westendbe :D hát nálam nem érzéstelenítették :/ és többségében a nyelvet nem érzéstelenítik :/ :D
2012. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!