Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv piercing? Mikor nemlehet?

Nyelv piercing? Mikor nemlehet?

Figyelt kérdés
hallottam már sok olyanrol,hogy nemlehet nyelv pc-t csinalltatni ha vmi nemtudom hogyan mennek az erek a nyelvben,valaki tudna ebben segiteni hogy mikor nemlehet? emrt én szeretnek,es attol felek h nemtudok csinalltatni,vagy akkor mit csinallnak?
2011. aug. 16. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha pl. allergiás vagy a fémre, akkor nem lehet.

Erről az eres dologról pedig nem hallottam.

2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De vannak műanyag nyelv piercingek is, hogyha valaki allergiás a fémre.
2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca.. ***** válasza:
ezt a piercinges fogja megmondani. az erektől akkor neml ehet, ha sehogy sem tudja kikerülni a főereket szúrás közben. megnézi még a nyelvféket is, azt sem szabad átszúrni, de ha túl hosszú azt meg tudja oldani úgy, hogy kicsit ferdén szúr.
2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat:) olyan nincs h fémallergiám,csak erre voltam kivacsi mert majd szeretnék csinállatatni:) koszi mindenkinek:)
2011. aug. 16. 14:13
 5/10 A kérdező kommentje:
és mikor beszurja a pc-t akkor az hány nap utan gyogyul be,és kell kenni vmivel? mennyibe kerul egy ilyen szurás ékszerrel eggyutt?:)
2011. aug. 16. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
hát..nekem anno volt nyelv piercingem. Betadine-nel kellett öblögetnem az első 1 hétben. Nekem ismerősöm 2500-ért csinálta ékszerrel együtt, de ez változó. Tudok olyant is, aki 3-4000 ft-ért csinálja.
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ez változó, mindenkinél más milyen hamar gyógyul meg. Annyi a kikötés, hogy az első 2-3 napban ne fogyassz tejterméket. De ezt gondolom aki csinálja a piercingedet, úgyis el fogja mondani. Plusz nekem semmi bajom sem volt. Első 2 napban fel volt dagadva a nyelvem, de nem volt vészes. Ha rendesen öblögetsz Betadine-nal, hamar helyrejön. :)
2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. aug. 16. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Még valami: Betadine oldattal öblögettem.
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi:))
2011. aug. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!