Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Okozhat a lelki fájdalom...

Okozhat a lelki fájdalom testi tüneteket?

Figyelt kérdés
nem vagyok az alakommal abszolút elégetett próbáltam tenni ennek érdekében sportolni stb de molett vagyok.mit tehetnék mert igy az ismerkedés is nehezebben megy!
2011. márc. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed meg a magyarázat kicsit ellentmond egymásnak.Mi testi tünetet okoz neked a lelki fájdalmad???De nagyjából értem,mit akarsz.Sajnos engem is befolyásol ebben a külsőm.......el kéne fogadni magunkat.....
2011. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magyarázat? kibövittem kérdést!
2011. márc. 7. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy tragédia ha molett vagy.Emiatt ne fájjon a fejed.

A lelked fontosabb az ismerkedésnél mint a tested.Még nagyon fiatal lehetsz ha azt hiszed hogy a szelekció fekete vagy fehér.

2011. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

testi tünetek? Arra gondolsz, hogy a lelki fájdalom miatt lettél molett? Mert ha nem, akkor nem írtál semmiféle testi tünetet... A fejedben kell csak rendet rakni, ha kiegyensúlyozottabb vagy, könnyebben megy az ismerkedés.


Amúgy szerintem előfordulhat, már csak azért is, mert most én is így érzem... Rossz a közérzetem az utóbbi másfél hétben, és nem hogy nem gyógyulok ki a betegségből, de egyre rosszabbul vagyok... Pedig amúgy nem vagyok beteges típus, ha el is kapok valamit 2-3 nap alatt mindig túl vagyok rajta...

2011. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is arra voltam kíváncsi,hogy miféle testi tünetet okoz a lelki fájdalom neked
2011. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!