Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolitas?

Anyajegy eltávolitas?

Figyelt kérdés

a szam fölött avne gy anyajegyem,amit ki nem álhatok...

szeretnem leszedetni,vagyis mar beszeltem rola anyumeknak,de meg semmi komoly,csak beszelgettunk rola...

azt hallottam,h lezerrel csak a anygon kitüremkedőket veszik ki.

tehat mindenkeppen a kivagas lenne az eselyes,mert ilyen megoldas van a közelben.

csak nemtudom,h mennyire fajhat az arcon? mennyi ideig gyogyul be a seb? kb.mennyibe kerül?

köszi szépen:)

16,5l


2011. márc. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fáj...de egyik ismerősömnek 20 ezerért vettek le egyet a hátáról...

Nekem a térdemen van egy nagyon nagy... ( [link] ) hasonló... én is nagyon szeretném levetetni... kiskoromban megígérték hogy ha felnövök és le akarom vetetni akkor fizetik anyuék... :\ de félek tőle...

2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon félek tőle,csak mikor látom,h mas lanyoknak milyen szep az arcuk,nekem meg az erős lampavilagitastol nagyon latni az anyajegyem,elkeseredek :(
2011. márc. 9. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csípőmről szedtek le egyet, de az nem volt ilyen nagy. Nálam szó sem volt lézerről, rögtön az volt, hogy kivágják. Ingyen volt, mivel egynapos sebészeten csinálták egy rendes orvosi rendelőben. Kaptam érzéstelenítőt, az fájt, de utána semmit nem éreztem. Kb. egy hét után szedték ki a varratokat és már alig látszik, a napozás sokat segített, hogy ne látsszon annyira. Nem tudom, hogy arcon hogy működik, de szerintem a legbiztosabb, ha egy orvossal beszélsz, mert gondolom ott csak másképp működik, hogy ne kelljen egy hétig bekötni, stb.
2011. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:)..és szerinted mennyi a max idő,amig lani a heget,vagy amig tapaszt kell hordanom?

és mennyire fajt az erzestelenitő? mint pl egy darázscsipes?vagy rosszabb?:D

2011. márc. 10. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most szedtek le egyet télen a hátamról. Kivágták, de nem fájt, mert érzéstelenítették. Az fájt, 5-6 helyre szúrtak, olyan feszítő érzés volt, de nem sokkal utána már nem is éreztem, kibírható teljesen. :) Összevarrták és 3 hét után szedték ki a varratokat, az sem fájt, de hetente kellett járnom ellenőrzésre. Viszont még mindig egy nagy csíkban megvan a helye, lilás-vöröses, elvileg idővel eltűnik, bár túlzottan nem zavar. 18L :)
2011. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

neked is köszi (:

hát az eleg rossz lenne,ha nekem is 3hetig kellene varno,és lilás is lenne :/

jaaaj-hogyan fogok suliba menni?:s

2011. márc. 10. 20:36
 7/7 anonim válasza:
nekem az arcomon volt,szemem alatt 1 hétig volt kötésem.. kaptam egy szúrit és kivágták féltem tőle,de nem vészes nem éreztem semmit..kiemlekedő volt az anyjaegyem..és egy pici kis nyoma van :) párhét és szerintem az sem lesz ott ! :))
2011. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!