Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítás után?...

Anyajegy eltávolítás után? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Le fognak venni a hátamról egy viszonylag nagy anyajegyet,ilyen festékes.Utána mennyire kell rá vigyázni?Sportolni,táncolni lehet?Mennyi idő után gyógyul?előre is köszi:)
2011. aug. 17. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy tudom,kb 2 hét múlva szedik ki a varratot,előtte nem érheti víz.

szóval szerintem ne nagyon sportolj addig

remélem segítettem :)

2011. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2011. aug. 17. 13:22
 3/5 anonim válasza:
a barátnőm arcáról összesen 7 anyajegyet vettek le, hármat lézerrel, négyet kivágtak. amíg benne volt az utolsó négyben a varrat, nagyon vigyázott rá, de hogyha hozzá is ért valami, akkor az elég fájdalmas volt. miután kivették, víz érhette, de de akkor is nagyon kellett vigyáznia rá, hogy el ne fertőződjön. azt mondták neki, hogy a heg elmúlik, de hiába kenegette reggel-este háromféle, egyenként 15000 ftos krémmel, az a hét, halványrózsaszín heg ottmarad:')
2011. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és nagyon lassan és fájdalmasan gyógyul :D
2011. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is az arcáról vettek le egy nagyot,az Ő arcát összevarrták,összekapcsozták...nagyon vigyázni kell rá,víz nem érhet hozzá,sportolni,táncolni inkább ne,mert megnyúzódik és talán nem forr szépen össze,lassan gyógyul...és inkább hagyd magától meggyógyulni,nem kell kenegetni:) kitartást :)
2011. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!