Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen formájú az orrom. Mit...

Ilyen formájú az orrom. Mit lehet tenni vele? A végén az a nagy dudor forma nagyon irritáló. Műtéti beavatkozás nélkül nem lehet valahogy eltüntetni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 9. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen cserélnék veled orrot... és nem azért,mert akkor kevésbé ronda lenne, hanem mert a tied nem csúnya hidd el... ha nem tetszik ideadhatod :)

Szerintem nincs vele baj,én nem nyúlnék hozzá. Amúgy műtéten kívül nem tudok módszert a változtatáshoz.. kül már én is túl lennék rajta. Szerintem nálad csak orrcsúcskorrekciót végeznének, ott nem kell csontot törni, reszelni, hanem csak a porcogóból "szednének" le valamennyit. Ezt csak azért írtam le,mert kérdezted, de továbbra is azt mondom, hogy szerintem nincs szükséged műtétre.

Amúgy fontos az is, hogy a te arcodhoz mennyire illik az orrod, hogy milyen az összkép. Fontos, hogy ne emelj ki testrészeket a "környezetükből", mert így torzképet alkothatsz magadról.

2011. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül ugyanilyen az orrom, és soha nem ért miatta semmiféle atrocitás. Sőt, volt olyan srác, aki külön megemlítette, hogy mennyire tetszik neki, mert karakteres.
2011. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj sincs az orroddal, legalábbis én nem látok semmit...
2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

profilból nagyonis megfelel :)

de oldalról borzalmas képet mutat

2011. márc. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!