Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karika+kereszt fülbevalóról...

Karika+kereszt fülbevalóról mi a véleményetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik az a kombináció, miszerint egy karika fülbevalón egy kis kereszt lóg, néhány férfin láttam már ilyet. Énis szeretnék ilyet, de nem tudom, hogy ez még mennyire divat:) Tudom hogy a 70-80-as években elég gyakori volt, nagybátyám, és pár ismerősöm is hordta így anno, de manapság keveset látok. Szerintetek?
2011. márc. 10. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Am F/21
2011. márc. 10. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fülbevaló eleve nem férfias, az amit körülírtál meg....:S Hát nem vennélek férfiszámba valószínűleg. 22/N
2011. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan régimódi valóban, meg fiúknál én amúgy sem szeretem a fülbevalót, szerintem csajos. De nem vagyunk egyformák, ha neked tetszik hordjad :)
2011. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik. Zámbó Jimmy jut róla kapásból az eszembe.

De kinek mi tetszik; szubjektív dolog. Az is lehet, hogy neked jól állna.

2011. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyon tökös, nagyon férfias pasikon lehet akár szexi is, de ha te nem vagy ilyen akkor lehet szimplán b.zis is. bocs, de én így látom. Mondjuk egy vagány motoros, bőrszerkós, nem hosszú hajú, jóképű csávón egy filmben simán el tudom képzelni, hogy még vonzó is, de hát egy korombeli pasira, ha így jönne velem szembe az utcán, mármint ilyen karikás-keresztes fülbevalóval valszeg furin néznék rá. Nekem már sokszor a focistás kockaköves bedugós fülbevaló is sok. Az is csak akkor jó ha nagyon helyes srác hordja. Egyébként, a legtöbb ilyen dologra igaz, hogy ha jó pasin látom akkor oké, ha nem akkor meg nem.

20/L

2011. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!