Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen, fekete...

Hogyan lehet ilyen, fekete kereszt alakú karkötőt csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű.

Megfogsz két különálló ilyen kört, és az egyiket így keresztbe rakod a másikon. (így most úgy néz ki mint pl. egy alma, amit ha szabályosan négy gerezdre vágsz, a kontúrjait adja a négy csík. Onnan már meglesz, 2-2 egymás mellett álló csíkot kell összefogni.


Ez így kicsit érthetetlen, próbáld ki először 2 hajgumival!


Amúgy egy ideig én is hordtam ilyet, mert tetszett, csak aztán megtudtam mit jelent ez Amerikában...

2011. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mit jelent amerikában?
2011. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Küldjön vki videótlinket róla!
2011. jún. 4. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy aki elszakítja azzal le kell feküdnöd. Ez a fekete jelentése a színeseké pedig más.


[link]

2011. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az nem ez. Amúgy meg nehogy már egy ilyen hülyeség miatt ne hord. Akárki szakítja el, nem kényszeríthet rá, csak mert rajtad volt egy gumi sz.r.
2012. jan. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, h nem "kell" azért lefeküdni vkivel, mert leszakította. Nem is arról van szó, hanem inkább az üzenetéről. Bár pont MO-on ezt a hátterét nem is nagyon ismerik a karkötőnek, szal végül is hordja aki akarja. Az meg h én végül ezért inkább leszedtem, hadd legyen az én dolgom!
2012. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!