Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jeans club-ba egyszer használa...

Jeans club-ba egyszer használatos cipőt vissza lehet vinni cserére?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete vettem egy cipőt. Azóta egyszer hordtam fél órára, és kiderült, hogy nagy, mert kilépek belőle. Így is vissza lehet vinni, hogy kicseréljék kisebbre, vagy így már nem?
2011. márc. 12. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld meg, de az a baj, az a te hibád, hogy nem jó méretet vettél, ha pedig kaptad akkor úgy kellett volna felpróbálnod, hogy rajta van még a cimke, mert ugye úgy kiderül, hogy kicsi e vagy nagy.


Én azt mondom nem fogják kicserélni, mert nem az ő hibájuk miatt nem jó a termék, de ha nem laksz messze egy próbát megér.

2011. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sz12 ***** válasza:

Mond, hogy ajándékba kaptad,és, hogy nagy lett a méret.

Egyszer a kenvelonál csináltam meg ezt 1 gatyával, megvettem akkor jó volt, volt rajtam 1 fél napot és úgy kitágult... nekem visszavették:)

sok sikert!

2011. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!