Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak nagyobb elvárásai...

A férfiaknak nagyobb elvárásaik vannak a külsővel szemben, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
személy szerint nem
2011. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Van benne valami, bár általánosításnak nem mondható, de tény, hogy több olyan férfi van, akinek nagyon fontos a külső, és már-már horribilis elvárásokat támasztanak a nők elé.


Több olyan párt látok az utcán, ahol a nő sokkal jobban néz ki, mint a párja.


A nőknek leginkább az igénnyesség a főfő szempont. Attól még lehet valaki vonzó, ha nem olyan szép külsőre, viszont nagyon is ad magára.

2011. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A ronda pasik általában nem kelendőek.

A nők előszeretettel előnyben részesítik a helyes arcot és magas termetet és normál, sportos alkatot.

Én sk helyen azt látom hogy aránylag helyes nők kövér, slampos lepukkadt nőkkel mennek.

Persze vannak kivételek is bőven.

2011. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*jav helyes pasik:D
2011. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiak szeme fejlettebb mint az agyuk. :D Bocs ez bunkó volt tőlem, de van benne valami. Itt van például az egy barátnőm aki még csak 20 éves és nagyon szép, és itt vagyok én aki már 25 éves és csak erős átlag. Ha bulizni megyünk az biztos, hogy engem észre se vesznek a pasik, ha nélküle megyek akkor egyből más a helyzet egyik jön a másik után. Ez akkor esik csak rosszul, ha tetszik valaki szemezek vele, aztán jön a barátnőm és én kiesek a képből.
2011. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"aki már 25 éves és csak erős átlag."


Na, azért nem kell magadat elásni:)

Csak 5 év korkülönbség van köztetek és 25 évesen még nagyon fiatal vagy.


De amúgy egyetértek azzal, hogy a pasiknak fontosabb a külső, mint nekünk, nőknek.

2011. márc. 13. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nekünk nőknek mi fontos?
2011. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De amúgy egyetértek azzal, hogy a pasiknak fontosabb a külső, mint nekünk, nőknek."

én meg ezzel baromira nem értek egyet! a saját tapasztalataimból kiindulva erősen tudom cáfolni!!

2011. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általánosságban azt mondják, hogy a férfiaknak nagyobbak az elvárásaik a külsőre, ami lehet, hogy így van, de valójában ez nem jelent drasztikus különbséget. Meg aztán mi számít nagy elvárásnak. Én például "megkövetelem" azt, hogy a szemén/tekintetén olyasmit lássak, ami úgy érzem, hogy illik hozzám. De ezen kívül elvárásom igazából nincs, de ez mondjuk nagyon.

22/F

2011. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan fontos a nőknek is csak ők másmiben keresik a szépséget mint a férfiak.
2011. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!