Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Csak szerintem botrány...

Lányok! Csak szerintem botrányos ez az óriási bőrdzseki mánia?

Figyelt kérdés
Minap felszálltam a buszra, és ott középen álltam meg a forgóban, felszálltak egy csomoan és nem tulzok, minden lányon bőrdzseki volt,mindenkin.Néhány éve még nekem is volt, de most már nem "merem" felvenni, mert annyira kellemetlen, hogy MINDENKIN olyan van.Ti hogy vagytok ezzel?
2011. márc. 14. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom vele, hogy másnak is van, mivel az én bőrdzsekim egyedi, és még soha senkin nem láttam! :) Ennyi erővel az ember esőkabátot se húzzon, mikor zuhog az eső, csak mert másnak is van? :) Vagy ne húzzunk sapkát?
2011. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, de szeretem. És még én sem láttam szembejönni a sajátomat velem.
2011. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De én nem az egyediről beszélek, hanem a tucatról:

[link]

2011. márc. 14. 09:56
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
látjátok, puncikák, ez a baj a divattal: ki akarsz tűnni a tömegből, hogy te milyen trendi vagy, de igazából csak elveszel benne - egyediségről szó sincs
2011. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta szerettem volna ilyet, de olyan rövidek, hogy ki van az ember dereka. Amúgy az már engem is zavar, ha minden másodikon ezt látom.


És a 10:00-sal egyet kell értenem!


21/L

2011. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van mindenkinek bőrkabátja, mert ez mindenkinek jól áll. Ha bőrkabát van rajtam szexinek érzem magam és vidámabb is vagyok.:D

Nekem most kockás tavaszi kabátom van és olyat is sok mindenkin látok. Ezek tömegcikkek.

2011. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
és akkor mi van? ennyi erővel egy sima, egyszínű farmert se vegyél meg, mert szembejön veled az utcán.
2011. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, szerintem is nagyon jol néz ki, de képtelen lennék felvenni. Azt azért nem igaz hogy mindenkinek jol áll, láttam már nagyon nagydarab csajon 5 mérettel kisebb kabátot, ugy feszült rajta, hogy csak na.PL. neki nem áll jol.
2011. márc. 14. 10:09
 9/22 A kérdező kommentje:
A sima farmer nem gáz, mert amikor valaki felveszi nem akar kitűnni.Az egyik válaszolo irta, hogy tényleg olyan "különleges" ruhadarabokkal akarnak manapság kitűnni az emberek, amik pont hogy tömegtermékek.Ilyen pl. a latex cica nadrág.
2011. márc. 14. 10:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék bőrdzsekit, viszont engem is zavar, hogy minden plázap.csának is az van már. Nálam a bőrdzseki vadságot, szexiséget jelent és lelombozó amikor meglátom egy nyávogó hülyep.csán, már bocs a kifejezésért. Szóval még jó hogy megkérdezted valószínű már nem fogok venni:)
2011. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!