Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátnőm aki 6. os: Szerdán:...

A barátnőm aki 6. os: Szerdán: Lapos - még egyszerű top se volt rajta és Csütörtökön: melltartó volt rajta és ez naon furi volt, h egyik nap lapos a másik nap óriási cicik . És a fiúk azóta nagyon rágerjedtek! Ezt érdemes nekem is kipróbálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy push-up melltartót vett. Szerintem ilyennel ne próbálkozz, pláne 12 évesen... Az már rég gond, ha egy fiút azért érdekel egy lány, mert nagyok a mellei.


15/L

2011. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, h vigyázzon tesin: nehogy kiessen a zokni/pzs/zsebkendő/egyebek ;)
2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szánalmas kislibák tömik ki a melltartójukat. A kérdés az, akarsz-e szánalmas kisliba lenni?
2011. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak nagyon idegesít, hogy a fiúk azóta megakarják őt b***ni ... És amikor tesire öltözünk akkor oan gyorsan veszi át a pólóját: h alig levette az egyiket de a másik rajta van ... Ja és az igazi melltartó, láttuk a többiekkel...szerintem ez szánalmas ..
2011. márc. 16. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nha te ne legyél ilyen:)
2011. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem épp tapintatos, de röhögjétek ki...akkor majd észreveszi magát, és abbahagyja. Nálunk anno bevált. De csak olyankor, mikor nincs sok ember körülöttetek, mert nem megszégyeníteni kell.

Meg fog haragudni, de tudni fogja, h nektek van igazatok.

Vagy, ha tényleg barátnők vagytok, akkor kérdezd meg, h mikor nőtt ekkorát neki...a barátjára általában hallgat az ember...

2011. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És a fiúknak nem tűnt föl, hogy néha nagy, néha kicsi?:D

Egyébként ne foglalkozz vele. Ne akarj olyan lány lenni, aki csak ilyesmivel tudja felhívni magára a figyelmet. Ha az osztálytársaid érettebbek lesznek, hidd el, már őket sem nagyon fogja izgatni.:) Most még persze új nekik.

2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Én már 24 éves vagyok, de még most is kicsik a melleim. De én mindig szivacsos melltartót hordok, így elkerülöm azt a hibát, hogy mindennap máshogy áll rajtam a felső. Lehet hogy csak szivacsos melltartót vett magának. Jól akar kinézni és kész. Most ezért miért kell kiröhögni? Ha nem szemét, és nem szól le másokat, akkor hagyjátok békén.
2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, nem akarlak megbántani, de nem tűnik fel, hogy lényegében ugyanazt csinálod mint a 12 éves kislány? Átvered a környezetedet, de főleg saját magad. Fel kéne nőni és elfogadni, amit a természet adott!


25 N (akinek szintén nincsenek túl nagy dudái)

2011. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
De nagyon lapos vagyok, és senkinek semmi köze hozzá, hogy mit hordok, és mit nem.
2011. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!