Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szépés csinos?...

Hogyan lehetnék szépés csinos? Próbálom magam sminkelni meg kivágotabb felsőket hordani hogy a fiúk megnézenek és szépnek gondoljanak de hiába, néha ugy érzem hogy szép vok de a beszolások amiket kapok. Duci is vagyok kicsik a melleim és alacsony vok

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
SPORTOLJ! ;)
2011. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

Jól írta az előző, sportolni kéne, mert ha sminkeled magad és kivágott felsőkben jársz, az nem biztos, hogy jól is áll neked, plusz ha átlépsz ezekkel egy bizonyos határt, a fiúk könnyen kaphatónak fognak hinni és csak ki fognak használni.

2011. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alacsonyságodról és a melleidről nem te tehetsz! :)

Csak szard le a beszólásokat,mivel nem tetszhetsz mindenkinek,úgy ahogyan más sem :)De a smink az nem mindig helyes a fiúk többsége jobban szereti ha egy lány természetesebben néz ki.A kivágott felső meg teljesen felesleges ha arra akarod használni hogy a fiúk jöjjenek rád :) 14L

2011. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Bárcsak ezt mondhatnám amit te!

Engem megnéznek, utánam fordulnak. Nagyon utálom. Nem hordok kivágott felsőt, se miniszoknyát. Az a farmeros, pólós csaj vagyok.

Nyáron egy trikót nem tudok felvenni, mert megnéznek. Leszólítanak, szinte hallom a gondolataikat. Pedig nem vagyok ám egy bombanő.

Szeretnék szürke egér lenni, hidd el nem jó ha sokaknak tetszel.

A magasságomból nem adok, de a mellet cserélhetünk ha gondolod. :)

2011. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jól mondta az első válaszoló, ha duci vagy akkor sportolj amennyit csak tudsz,vond be a barátaidat is hogy sportoljatok együtt és így még szórakoztatóbb lesz! Nem tudom hogy hány éves vagy de szerintem még fogsz nőni úgy hogy azért ne aggódj! :) Ha a melleid kicsik akkor próbálj meg olyan melltartót felvenni ami "megnagyítja" "kiemeli" a melleidet, próbálj meg olyan hajat vágatni magadnak ami jól áll az arcodhoz. És ne sminkeld nagyon magad mert a fiúk azt nem szeretik.
2011. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem kicsit kevesebb jutott neked,amikor az önbizalmat osztogatták és ezt a pasik is megérzik.. a sport tényleg nagyon jó ötlet, nem csak azért mert jó csaj leszel tőle, de önbizalmat is ad és ez sugározni fog rólad!!nem kell smink meg kivágott felső, csak legyél igényes. úgy öltözködj,ahogy boldognak érzed magad :) hidd el ,nem csak fiúk ,hanem általánosságban az emberek is pozitivabban ítélnek meg,ha te úgy ítéled meg magad!!
2011. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel szép, ha levakolod magad, és kirakod a melleidet...
2011. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz vágányon vagy, az a baj. Egy nő nem a köldökig kivágott felsőktől meg a sminktől lesz nő... sőt. Ettől inkább max közönséges leszel, akik egy estére haza akarnak vinni, de se szépnek, se NŐnek nem fognak gondolni.

Önbizalom kéne neked.

Az alkatodon sokat változtathatsz, a magasságodon nem (ezt bánom én is. :D). Ne erőltess olyasmit magadra, amiben nem érzed magad jól. Én kimegyek szakadt farmerban és cuccokban, ha épp olyanom van, felvállalom magam kinyúlt otthoni cuccokban, smink nélkül, kócosan barátom előtt... és akkor tart legszexibbnek (ezt még én se értettem meg, miért. xD). Hidd el, hogy szép vagy. Ne a csordát kövesd, meg a divatot, mert az nem biztos, hogy neked van kitalálva. ;) Sokat fog dobni rajtad. Ja és húzd ki magad és mosolyogj!

2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)14 éves vagyok, ha látnátok ritka ronda vagyok vannak nálam csúnyábbak is és van nekik paisjuk és őket tartják szépnek amikor igénytelenek :S ez rombolja le az öbizalmam
2011. márc. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!