Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerettek ennyire sminkelni,...

Szerettek ennyire sminkelni, otthon vagytok a szépségápolásban?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy szeretnék egy szépség blogot indítani, de egyedül sosem sikerül. Kiváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, aki szívesen jönne és írnánk együtt egy színes csajos blogot, sminkekről, frizurákról és szépségápolásról :)


Na van itt olyan? :) (->email)


2011. szept. 9. 03:04
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és én 21/L vagyok, 17-18 év alattiak ne nagyon írjanak :)
2011. szept. 9. 03:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezekből Dunát lehet már rekeszteni. És különben is ezek csak akkor érnek bármit is, ha hozzáértő írja, egy átlagos lányka ha csak saját kis ízlése szerint sminkelget otthon, és arról videókat tesz fel, na abból sok van és a 90 százalék egy tekercs budipapírt nem ér sajnos.


De ha értesz hozzá, és találsz olyanokat aki szintén, akkor próbáld meg, talán siker lesz, ha valaki rátalál mint ritkaságra a sok felesleges kamaszblog között..

2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, youtube-on is rengeteg sminkelős videó van, amit hozzáértők csinálnak, inkább azt nézik az emberek... Nem akarlak elkeseríteni de ez tényleg egy halott ötlet, ha csak nem tudsz nagyon érdekes dolgokat írni/mutatni.
2011. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én sminkes vagyok. és nem a saját ízlésem szerint lenne
2011. szept. 9. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
21 évesen még rutintalan, az még bőven saját ízlés. Ennyi idősen még nincs meg az a tapasztalat, az a tudás és vendégkör, hogy profi módon mutass dolgokat, amatőr videó meg rengeteg van, de saját szórakoztatásodra vágj bele, barátnőid is lehet hogy nézik majd, és továbbadják szájról-szájra. Sokan kezdik így, ha kiderül hogy tehetséges vagy, talán elérsz vele valamit.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, hogy tehtséges vagyok-e :D deichmann modelleket sminkelek fotózásokra köszi :D
2011. szept. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!