Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fájna a tetoválás,...

Mennyire fájna a tetoválás, ha a mellem fölé akarom csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem hosszú szöveget, mindössze 4 szó lenne az egész :)
2011. márc. 15. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég vékony ott a bőr...Az hogy mi mennyire fáj,az relatív.Attól függ,mennyire bírod a fájdalmat.
2011. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :-)
2011. márc. 15. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a fájdalom küszöbödtől függ..Nekem van a derekamon,lábamon,kézfejemen,szemöldök.Én elég jól bírtam!De ez csak rajtad múlik.Ha mész csináltatni akkor ne legyél fáradt,pihend ki magad és ne igyál alkoholt meg szénsavas üdítőitalt aznap meg az előtte lévő napon sem mert a vért (felpezsdíti) és eléggé vérezhetsz a tetoválás csinálása közben és az baj mert akkor kivérezheted a tintát és többször kell átmenni rajta!Ha szerencséd van akkor nem vagy vérzékeny!Én sajnos az voltam szóval eléggé véreztem de szerencsém van mert bírtam és nem jajgattam hanem inkább nevettem mert csikizett a tű!:D Sok szerencsét hozzá!És ne félj!Ha bármi kérdésed lenne akkor nyugodtan kérdezz! :)
2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van az elottem szoloknak. A baratom a nyakara csinaltatott ahol szinten eleg vekony a bor es nem fajt neki csak csikizett. :) En egy viszonylag nagyot csinaltattam a csipomre es sirtam. :S Mondjuk az is kozre jatszott,hogy en nem is igazan fogtam fel,hogy mit csinalok. Marmint ugy alltam a tetkohoz,mint okes lemegyek a boltba kenyerert :D Csak akkor kapcsoltam amikor neki allt csinalni a konturt. Abba majd bele haltam es atkoztam magam,hogy miert ilyen nagyot akartam :D De ennek ellenere akarok meg:))

Sok sikert;)

2011. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. márc. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!