Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vm Supermodel 2011? Lányok,...

Vm Supermodel 2011? Lányok, van olyan aki megpróbálja?

Figyelt kérdés
Milyen ruhába mentek? milyen magasak vagytok, minden érdekel!
2011. márc. 15. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én megyek, tavaly egy másikon voltam, csakhát nem sikerült..:\ amúgy 176 cm vagyok, 56 kg, és 16 éves vagyok. magammal viszem a magassarkúmat, és a verseny előtt felveszem szerintem, ahogy tavaly.:D bár szerintem ha lenne bennem valami, akkor már megtaláltak volna.. :/ szerintem nem vagyok elég vékony ehhez, pedig sportolok, és csak normális ételeket eszem.. a tavalyi versenyen hallottam egy lány anyukájától, hogy a lánya 2 hétig a verseny miatt zabpelyhet evett csak, és 10 kilót lefogyott.. de nagyon vékony volt a csaj:\
2011. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is fogok menni :) Bár nemtudom mennyi esélyem van, 180 cm vagyok és 60 kg. De hát nincs vesztenivalóm. Én normál ruhában megyek és viszek magammal magassarkút
2011. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló :Én is meg akarom próbálni, 180 cm szerintem tök jó, ahoz a 60 kilo is megfelel..Én még nem tudom milyen ruhába fogok menni..:)
2011. máj. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!