Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri megcsináltatni ugye?...

Megéri megcsináltatni ugye? Biztosan hatásos? Átlagosan hány alkalom szükséges?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Általános iskolás koromban hormonális problémáim voltak, melynek következtében sötétebb lett a szőrzetem. Én h*lye pedig elkövettem azt a hibát, hogy szőrtelenítő krémmel elkezdtem a köldököm alatti részt szőrteleníteni. Mára már körülbelül 15 sötétebb szőr száll van, melyeket csipesszel szoktam kiszedni. Mivel ez elég fájdalmas, így felvetődött itthon hogy végleges szőrtelenítéssel eltüntetjük. Olvastam már róla, de nem sok mindent találtam. Mivel azon intim terület közelében csináltatom így úgy beszéltük meg, hogyha akarom teljes intim terület is lenne.
2011. márc. 17. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kozmetikus kerdezzel meg, mivel ez az O szakterulete, de En inkabb a gyantazast ajanlanam.
2011. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hallod, veszel egy epilátort és azzal átmész rajta. mindig kéznél van, ha kibújik, akkor kiszeded vele. én így szoktam, bár csak pár szál van ami sötétebb. jah és óvatosan!
2011. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatasosnak biztosan hatasos,viszont az teny,hogy a szepsegert ilyen teren is megkell szenvedni.Az egyik baratnomet elkisertem 1x-2x vegleges szortelenitesre es nem egy gyenge rinyalos csaj viszont azt mondta,hogy nagyon fajdalmas muvelet ... a szemei is konnyeztek annyira fajt neki. Ha a fajdalommal megbirkozol es megvan ra a megfelelo anyagi hattered mindenkepp megeri.Hosszu tavra kell gondolkodni tudod?:D
2011. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!