Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy mükörmös legyek...

Ahhoz hogy mükörmös legyek feltétlen szükséges hogy legyen jó kézügyességem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, de nem feltétel. A körmös szakma 20% technika, 80% gyakorlás.

Nagyobb gond, ha mondjuk 2 köröm között nem látod a különbséget.

2011. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam picit..mert nemrég kezdtem el és most gyakorolgatok itthon..de a minta festés nem igazán akar menni :((
2011. nov. 22. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először építeni tanulj meg tökéletesen. Semmit nem ér a legszebb minta sem, ha ronda alatta a köröm, netán két nap után még le is esik.

Amúgy pedig, időt spórol az ember, ha elmegy tanfolyamokra a vizsga után. Mind technikaira, mind díszítőre.

2011. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy menj tanfolyamra. Továbbképzés előtt itthon szenvedtem a mintákkal, még egy egyszerű vonal sem sikerült, ahogy szerettem volna. Tanfolyamon megmutatták a fogásokat, a technikát, és azóta sokkal könnyebb minden, és már sokkal bonyolultabb minták is lazán sikerülnek.

Egyébként meg akármilyen szépen festhetsz, ha 2 nap után leesik a köröm, amit építettél.

2011. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A köröm épitéssel nincs gondom, igaz egyenlöre még csak magamon gyakorolok meg a testvéremen:) Köszönöm a tippet egy ilyen tanfolyam nem rossz ötlet.Ilyen pl a körmös hajó? vagy ezek az egy napos diszitő továbbképzések?
2011. nov. 22. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
a rendezvényeken csak bemutató van, továbbképzésre menj. De ennek előfeltétele az elvégzett alapképzés.
2011. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A körömépítéssel hidd el, lesz majd gondod, ha jön a 100 féle körmű vendég. Nem csak az a lényeg, hogy ott maradjon, hanem az is, hogy esztétikus legyen. Láttam már olyan ronda levegősödés nélküli körmöt, hogy nem tudtam elképzelni, miért fizette ki a vendég a pénzt.

Szóval higgy nekem, nagyon is szükséged van a továbbképzésre technikából, még így látatlanban is!

2011. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális tudást akarsz, akkor olyan helyre mész, ahol nincsenek 10-nél többen a továbbképzésen. Csak ott tudnak veled úgy foglalkozni, hogy használható legyen a tudásod.
2011. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy az önbizalmad, ha minden előképzettség nélkül kijelented, hogy milyen jól megy az építés. Elárulod hogyan szoktad csinálni? Tanfolyam előtt felesleges elkezdeni gyakorolni, mert lehetnek rosszul berögzült mozdulatok, amiket nagyon nehéz lesz kijavítani.

Ne a díszítés legyen az elsődleges, hanem a megfelelő technika.

2011. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát be kell valljan igazatok van.Nem is olyan egyszerü..kiskörmü nagykörmü hosszukás ilyen olyan körmök.Azt hiszem van még mit tanulni tényleg :) A diszités meg majd ráér ha már szép az épités..
2011. nov. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!